Moim marzeniem jest:

Samsung S22 Ultra 5G

Zuzanna, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Łódź

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-15

Gwiazda

Jest sobota, weekend, wybija godzina 14:00, ale ten czas szybko leci! Dzisiaj spotykamy się z naszą nową marzycielką Zuzią! Od razu po połączeniu widzimy piękny uśmiech, który jeszcze bardziej poprawia nam nastrój. Zuzia opowiada nam, że dzisiejszy dzień to dzień odpoczynku, leniuchowania
i ładowania energii. Ooo tak, zdecydowanie takie dni należą do tych które sprawiają nam największą radość. Kiedy pytamy o zainteresowania, to naprawdę jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Zuzia uwielbia malować, pokazała nam namalowany własnoręcznie obraz morza, na którym widnieją lecące ptaki idealnie współgrające z morskimi barwami. Wraz z Ewą prawie poczułyśmy powiew morskiej bryzy! Zuzia jest również niesamowicie uzdolniona akrobatycznie! Szpagaty czy gwiazdy to dla niej drobnostka! Nie ma rzeczy, której nasza marzycielka by nie podołała, to prawdziwa GWIAZDA!
Nasza rozmowa była tak udana, że mogłybyśmy rozmawiać godzinami… wiecie jak to jest, dziewczyny… plotki, ploteczki, plotunie! To nasz świat :D Ale najważniejsze dopiero było przed nami! Marzenie, którego wyczekiwałyśmy od samego początku naszego spotkania. Spośród 4 kategorii (zostać, dostać, spotkać i zobaczyć), druga kategoria zdecydowanie była numer 1 na podium.
Zuzia zdecydowała, że chciałabym dostać Samsunga S22 Ultra 5G! Dlaczego? A no dlatego, że to będzie jej pierwszy telefon w życiu! Pamiętacie swoje pierwsze telefony? Zaa naszych czasów to… nie ukrywajmy, każde pokolenia ma swoje perełki, kiedyś wyglądały jak cegiełki, ale były równie urokliwe.

A teraz nie pozostaje nam nic innego jak działać, działać i działać, aby pierwszy telefon Zuzi stał się prawdziwą rzeczywistością!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Magdalena Mamełka

email: lodz@mammarzenie.org

tel: +48 534-221-066

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zuzanna - o. Łódź - Samsung S22 Ultra 5G

Zuzanna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.