Moim marzeniem jest:

konsola PlayStation 5

Oskar, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-05

Oddział Wrocław pragnie Wam przedstawić nowego Marzyciela- Oskara!

Pogoda była bardzo słoneczna, a więc postanowiliśmy skorzystać z ostatnich pięknych jesiennych dni i wybraliśmy się do parku, żeby rozpoznać drzemiące w sercu chłopca marzenie. Na spacerze dowiedzieliśmy się, że rodzina Oskara jest bardzo aktywna, zachęca go do sportu i aktywności na dworze. Przed chorobą często wybierała się na przejażdżki rowerowe i dzielnie pokonywała długie trasy. Co więcej, Marzyciel uwielbia grać w piłkę nożną. Z niecierpliwoscią czeka, aż wyzdrowieje i będzie mógł powrócić do swojej drużyny. W szkole, jak możecie się domyśleć, jego ulubionym przedmiotem jest wychowanie fizyczne. Niestety, choroba ograniczyła tak aktywny tryb życia...

...ale nie udało jej się zmienić pozytywnego nastawienia do życia całej rodziny! Dzielne walczy i nie poddaje się. Dni na szpitalnym oddziale Oskar spędza oglądając filmy i seriale. W wolnym czasie gra także na komputerze, a jego największym pragnieniem jest posiadanie konsoli PlayStation5. Takie marzenie mogłoby umilić chłopcu pobyt w szpitalu i sprawiłoby, że czas płynąłby szybciej.

Oskarze, cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać. Podziwiamy Twój optymizm, życzymy Ci jeszcze więcej uśmiechu i cierpliwości. Mamy nadzieje, że wkrótce się spotkamy już z Twoim marzeniem!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Magdalena Berezowska

email: magdalena.berezowska@mammarzenie.org

tel: +48 504 972 066

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Oskar - o. Wrocław - konsola PlayStation 5

Oskar wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.