Moim marzeniem jest:

konsola PlayStation 5

Oskar, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-05

Oddział Wrocław pragnie Wam przedstawić nowego Marzyciela- Oskara!

Pogoda była bardzo słoneczna, a więc postanowiliśmy skorzystać z ostatnich pięknych jesiennych dni i wybraliśmy się do parku, żeby rozpoznać drzemiące w sercu chłopca marzenie. Na spacerze dowiedzieliśmy się, że rodzina Oskara jest bardzo aktywna, zachęca go do sportu i aktywności na dworze. Przed chorobą często wybierała się na przejażdżki rowerowe i dzielnie pokonywała długie trasy. Co więcej, Marzyciel uwielbia grać w piłkę nożną. Z niecierpliwoscią czeka, aż wyzdrowieje i będzie mógł powrócić do swojej drużyny. W szkole, jak możecie się domyśleć, jego ulubionym przedmiotem jest wychowanie fizyczne. Niestety, choroba ograniczyła tak aktywny tryb życia...

...ale nie udało jej się zmienić pozytywnego nastawienia do życia całej rodziny! Dzielne walczy i nie poddaje się. Dni na szpitalnym oddziale Oskar spędza oglądając filmy i seriale. W wolnym czasie gra także na komputerze, a jego największym pragnieniem jest posiadanie konsoli PlayStation5. Takie marzenie mogłoby umilić chłopcu pobyt w szpitalu i sprawiłoby, że czas płynąłby szybciej.

Oskarze, cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać. Podziwiamy Twój optymizm, życzymy Ci jeszcze więcej uśmiechu i cierpliwości. Mamy nadzieje, że wkrótce się spotkamy już z Twoim marzeniem!

spełnienie marzenia

2022-12-23

Zapewne każdy się z nami zgodzi, że spędzanie Świąt Bożego Narodzenia w szpitalu nie jest rzeczą najprzyjemniejszą. Dlatego tym bardziej chcieliśmy spełnić marzenie Oskara o nowej konsoli PlayStation jeszcze przed gwiazdką.

Po uzyskaniu zgody przez lekarza, za co bardzo dziękujemy, mogliśmy wejść na oddział i osobiście wręczyć prezent naszemu Marzycielowi. Oskar oczywiście wiedział, że dzisiaj go odwiedzimy przez co nie mógł się już doczekać. Wielka radość pojawiła się na twarzy chłopca gdy ujrzał wielkie pudło. Nie czekał ani chwili - zaczęło się wielkie rozpakowywanie prezentu. Szczęście oraz uśmiech nie znikający z twarzy chłopca było potwierdzeniem, że spełnia się największe marzenie Oskara.

Serdeczne podziękowania za spełnienie marzenia dla:

Pana Radosława Dąbrowskiego

Panu Michałowi Ziółkowskiemu

Panu Tamas Miku

Pani Magdalenie Baj

Panu Bartłomiejowi Urbańskiemu

Panu Maciejowi Nowickiemu

Panu Sebastianowi Skalskiemu

Panu Łukaszowi Mikołajczyk

Pani Monice Jewuła

Pani Justynie Haładus-Pliś

Pani Marcie Siennickiej

Panu Przemysławowi Pabich