Moim marzeniem jest:

spotkanie z jurorami The Voice Kids

Milena, 15 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-29

W ciepłe, sobotnie popołudnie wybraliśmy się do naszej nowej Marzycielki Mileny.

Na początki naszego spotkania staraliśmy się dowiedzieć jak najwięcej o Milenie. Nasza Marzycielka ma 15 lat, uczy się w technikum o profilu reklamy. Niedawno rozpoczęła naukę programu Canva, dzięki któremu tworzy wiele pięknych grafik.

W wolnym czasie Milena uwielbia tworzyć filmy dla najbliższych na specjalne okazje, kilka z nich mieliśmy nawet możliwość obejrzeć. Razem z Marzycielką ugościły nas jeszcze jej mama i siostra, które są bardzo ciepłymi osobami i na co dzień wspierają Milenę. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Po bliższym poznaniu dziewczyny, płynnie przeszliśmy do tematu marzeń.

Milena miała wypisanych kilka marzeń, jednak na pierwszym miejscu jest spotkanie z jurorami The Voice Kids. Nasza Marzycielka bardzo lubi oglądać ten program i chciałaby uczestniczyć w próbach młodych wokalistów. Milena uwielbia wszystkich jurorów, jednak najbardziej zależy jej na poznaniu Cleo. Tak więc czekamy na nowy sezon The Voice Kids i zrobimy wszystko, aby spełnić to marzenie! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Milena - o. Wrocław - spotkanie z jurorami The Voice Kids

Milena wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia spotkanie z jurorami The Voice Kids marzyciela Milena.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN