Moim marzeniem jest:

spotkanie z jurorami The Voice Kids

Milena, 15 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-29

W ciepłe, sobotnie popołudnie wybraliśmy się do naszej nowej Marzycielki Mileny.

Na początki naszego spotkania staraliśmy się dowiedzieć jak najwięcej o Milenie. Nasza Marzycielka ma 15 lat, uczy się w technikum o profilu reklamy. Niedawno rozpoczęła naukę programu Canva, dzięki któremu tworzy wiele pięknych grafik.

W wolnym czasie Milena uwielbia tworzyć filmy dla najbliższych na specjalne okazje, kilka z nich mieliśmy nawet możliwość obejrzeć. Razem z Marzycielką ugościły nas jeszcze jej mama i siostra, które są bardzo ciepłymi osobami i na co dzień wspierają Milenę. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Po bliższym poznaniu dziewczyny, płynnie przeszliśmy do tematu marzeń.

Milena miała wypisanych kilka marzeń, jednak na pierwszym miejscu jest spotkanie z jurorami The Voice Kids. Nasza Marzycielka bardzo lubi oglądać ten program i chciałaby uczestniczyć w próbach młodych wokalistów. Milena uwielbia wszystkich jurorów, jednak najbardziej zależy jej na poznaniu Cleo. Tak więc czekamy na nowy sezon The Voice Kids i zrobimy wszystko, aby spełnić to marzenie! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych 

spełnienie marzenia

2023-08-24

W czwartkowe popołudnie wybraliśmy się do studia The Voice Kids, aby spełnić marzenie naszej Milenki!

Nasza Marzycielka była podekscytowana na myśl, że spotka swoich idoli, szczególnie Cleo :D Wszystko rozpoczęło się od chwilowego oprowadzenia nas po studiu, czekając na wielkie wydarzenie! Gdy już weszliśmy na spotkanie z jurorami, szczęścia nie było końca. Wszyscy w studiu byli niezwykle mili i gościnni, atmosfera była wspaniała. Z radością oprowadzili nas po całym miejscu, a Jurorzy obdarowali Milenę osobistymi upominkami – m.in. Cleo podarowała naszyjnik, a Baron przekazał czapkę. Była to ogromna niespodzianka! Dodatkowo, Milena otrzymała zaproszenie na backstage koncertu we Wrocławiu w grudniu, co tylko zwiększyło jej ekscytację! Wrażenia na żywo były jeszcze bardziej niesamowite. Każdy dbał o to, aby Milena czuła się w tym dniu wyjątkowo. Miała okazję spotkać Cleo, dostać podpisane plakaty (które sama z rodziną przygotowała), zadać nurtujące ją pytania i poczuć ogromne szczęście wszystkich obecnych. To było niezapomniane przeżycie! Po spotkaniu z idolami, poszliśmy zwiedzać studio, wraz ze sceną, słynnymi fotelami czy miejscem prób i backstagem.

Milenko! Dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać, spełnić Twoje marzenie i przeżyć je razem z Tobą. Pamiętaj! Nigdy nie przestawaj marzyć!