Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Poczciwym Krzychem

Anna, 13 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-27

W piękny listopadowy dzień pojechałyśmy do naszej nowej Marzycielki Ani, by poznać jej marzenie. Jest ona pełną energii nastolatką. Szczególnie bliski jej sercu jej sport, a przede wszystkim taniec w stylu hip-hop. Zaprosiła nas z uśmiechem i radością. Oprócz niej przywitała nas jej mama z babcią, bratem Antkiem i psem Nulą. Na wejściu podarowałyśmy naszej Marzycielce „lodołamacz”, który okazał się strzałem w dziesiątkę – książkę Ekipy. Atmosfera była bardzo przyjemna i spędzona na rozmowach na wszelakie tematy.

Już na samym początku spotkania Ania zdradziła nam  swojej marzenie, jednak i tak poprosiłyśmy ją o jego narysowanie . Na rysunku przedstawiła swojego idola. A to dlatego, że marzeniem Ani jest poznać Poczciwego Krzycha. Marzycielka jest jego wierną fanką od kiedy skończyła 11 lat. Dowiedziałyśmy się dużo ciekawostek o nim, np. co oznacza tatuaż Krzysia, skąd wzięła się jego ksywka, oraz to, że jest fanem motoryzacji. Chciałaby przejechać się BMW, najlepiej zielonym (takim, jakie ma Krzychu).

Widać było, że Ania jest podekscytowana na samą myśl o spotkaniu z Krzychem. Obejrzała wszystkie jego filmy i gdy opowiada o nim, uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Marzycielka nie ma wątpliwości, że spotkanie z Poczciwym Krzychem jest jej największym marzeniem. A my nie mamy wątpliwości, że każdy celebryta chciałby mieć tak wiernego fana!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Mateusz Mostowski

email: mateusz.mostowski@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 631

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Anna - o. Poznań - Spotkanie z Poczciwym Krzychem

Anna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.