Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Londynu i zwiedzanie miasta w tym Londyńskie Oko, Big Ben, Pub londyński, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds

Lena, 16 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Poznań

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-07

Chwila w której mamy okazję pierwszy raz spotkać się z naszymi Marzycielami ma w sobie coś niezwykłego. Jest to zawsze ekscytujące przeżycie, gdyż za każdym razem poznajemy nową osobę, która opowiada nam o swoim życiu, o swoich pasjach i marzeniach. Tym razem spotkaliśmy się 15-letnią Leną, uczennicą pierwszej klasy liceum.

U drzwi rodzinnego domu Leny powitała nas pełna energii Mama naszej Marzycielki. Po krótkim przywitaniu, Lena zgodziła się pokazać nam swój pokój, gdzie przeniosła nas w swój zaczarowany świat. Wywiązała się między nami bardzo ciekawa rozmowa, a niemal dwugodzinny czas naszego spotkania wydał się krótką chwilą, tyle było tematów. Okazało się, że dziewczyna jest niezwykle utalentowana. Lena potrafi pięknie grać na fortepianie, ukończyła szkołę baletu, szyje piękne suknie i kostiumy teatralne, a także gra na ukulele i śpiewa, pisze wiersze, i maluje obrazy. Nasza Marzycielka umiłowała sobie sztuki piękne, jest zakochana w teatrze i w muzyce.

Lena to prawdziwa humanistka, pełna wrażliwości obserwatorka otaczającego nas świata. Przeczytała nam wiersz swojego autorstwa, następnie akompaniując sobie grą na ukulele zaśpiewała piosenkę i to w języku angielskim. Zrobiło to na nas ogromne wrażenie! Nie codziennie spotyka się tak wszechstronnie utalentowaną osobę.

Kto wie czym Lena będzie zajmować się w swoim dorosłym życiu? Nasza marzycielka nie ma jeszcze sprecyzowanych planów. Być może zostanie prawnikiem, gdyż uwielbia dyskutować i walczyć na argumenty, ale również myśli jeszcze o psychologii, gdyż pociąga ją poznawanie zakamarków duszy drugiego człowieka.

Tradycyjnie podczas naszego spotkania poprosiliśmy Lenę o narysowanie swoich Marzeń. 
Największym Marzeniem Leny jest wycieczka do Londynu. Nasza Marzycielka koniecznie chciałaby zobaczyć muzeum figur woskowych Madame Tussauds, poobserwować panoramę miasta z perspektywy London Eye, usłyszeć jak Big Ben wybija południe i odwiedzić liczne londyńskie galerie sztuki, muzea i puby. Drugim w kolejności marzeniem jest wcielenie się na jeden dzień w rolę detektywa, który rozwiązuje zagadki kryminalne. Trzecim marzeniem jest natomiast konsola Nintendo Switch.

Dziękujemy Ci Lena za to, że zechciałaś się z nami podzielić swoimi pasjami i marzeniami.
Życzymy Ci dużo zdrowia i zabieramy się do pracy nad realizacją Twojego Największego Marzenia!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Karolina Urban

email: karolina.urban@mammarzenie.org

tel: +48 607 664 128

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Lena - o. Poznań - Wyjazd do Londynu i zwiedzanie miasta w tym Londyńskie Oko, Big Ben, Pub londyński, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds

Lena wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.