Moim marzeniem jest:

X-box z kierownicą i telewizorem

Jakub, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-17

Nasz Marzyciel Jakub to bardzo pomysłowy, zaradny i pracowity chłopiec, który chętnie pomaga swojemu tacie w pracach w ogrodzie, gospodarstwie i domu. Mimo, że „spotkaliśmy się” on-line pokazał nam swoje imperium – podwórze, gdzie realizuje swoje pomysły i pasje. Sam wymyślił
i wraz z tatą wykonał drewniany domek! Kolejną pasją Kuby są quady i bardzo chciałby mieć własny pojazd tego typu. Ściany Jego pokoju ozdabiają plakaty z quadami, a marzenia o jeździe czterokołowcem wypełniają myśli. Niestety tego motoryzacyjnego marzenia nie możemy spełnić z uwagi na nasz regulamin i wymagane do jazdy quadem uprawnienia, ale wierzymy, że w niedalekiej przyszłości, jak tylko Jakub wróci do zdrowia i uzyska stosowne prawo jazdy, zaprezentuje nam się w terenie. Tymczasem Kuba chciałby ćwiczyć umiejętności wirtualnie na własnym x-boxie z kierownicą i telewizorem. Taki „symulator” da chłopcu namiastkę prawdziwego offroad’u.

spełnienie marzenia

2022-12-15

Okres przedświąteczny to zawsze bardzo aktywny i pracowity czas. Także u nas, bo bardzo chcemy spełnić większość marzeń jeszcze w aktualnym roku, szukamy więc sponsorów i zbieramy pieniążki na realizacje. 

Podobnie było w przypadku marzenia Kuby, u którego dodatkowo mieliśmy kolejną motywację – zdążyć na Jego urodziny! Gdy udało nam się skompletować i zamówić cały sprzęt i już umawialiśmy się z Tatą chłopca na urodzinową niespodziankę – wielkie opady śniegu sparaliżowały komunikację i niestety nasz kurier dotarł do Kuby z opóźnieniem ☹ Na szczęście co się odwlecze to nie uciecze, a na dobre warto poczekać ☺ mimo małego opóźnienia było zaskoczenie i duża radość ze spełnionego marzenia. Tata Jakuba pomógł nam zorganizować wszystko i podczas naszej rozmowy on-line z Marzycielem przyniósł do pokoju pudła ze sprzętem – Kuba był tak zaskoczony, że aż zaniemówił ☺ 

Kuba życzymy Ci wszystkiego co najlepsze i oczywiście spełnienia marzenia o własnym quadzie! A my chętnie zobaczymy jak na nim jeździsz! 

 

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia X-box z kierownicą i telewizorem marzyciela Jakub.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN