Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Turcji

Aleksandra, 9 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Białystok

Status marzenia: oczekujące

inne

2022-11-22

Oddział Białystok miał dziś zaszczyt poznać wspaniałą i  uśmiechniętą AleksandręNa zapoznanie podarowaliśmy jej słonika, który otrzymał imię Bambo.  
 
Ola jest bardzo kreatywną osobą. Lubi się uczyć ( najbardziej lubi lekcje w-f ), oprócz tego rysuje kredkami jak i też w paintcie w komputerze, szkicuje śliczne portrety, a do tego układa puzzle i klocki Lego ( jest w tym niesamowita ). 
Uwielbia zwierzęta w szczególności małe pieski i kotki, ale także konie... Ola jest dobrą pomocnicą - szczególnie dla babci - pomaga jest zbierać jajka z kurnika. Uwielbia podróże oraz spędzać czas z rodziną na wsi, gdzie bawi się z rodzeństwem własnym oraz kuzynostwem.  Jest fanką Sannah ( zna jej wszystkie piosenki ) lecz jeszcze bardziej fascynuje ją egzotyczna Turcja. Bardzo chciałaby móc ją odwiedzić, skosztować potraw typowych dla tego regionu oraz fantastycznie spędzać czas na zjeżdżalniach wodnych. 
 
Pomóżmy Aleksandrze spełnić marzenie. Olu nigdy nie przestawaj marzyć

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Aleksandra - o. Białystok - Wyjazd do Turcji

Aleksandra wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd do Turcji marzyciela Aleksandra.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN