Moim marzeniem jest:

Rower KROSS ‘26

Zuzanna, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-08-09

Zuzię poznałyśmy w wakacyjny, słoneczny dzień. Przywitała nas wesołym uśmiechem i zaprosiła do pokoju na przygotowane przez siebie ciacho. Chwilę porozmawiałyśmy, kiedy przeszłyśmy do najważniejszego pytania tego dnia- Zuziu, jakie jest Twoje marzenie? Dziewczynka długo się zastanawiała między dwoma marzeniami które wybrała, jednak zdecydowała się na Rower marki KROSS z kołami ‘26. Zuzia zdradziła nam w sekrecie, że choroba zabrała jej tak dużo, że chciałaby aby rower wprowadził nie tylko ogromną radość w jej życie, ale również wspomógł jej rehabilitację - tak bardzo teraz potrzebną do prawidłowego funkcjonowania.
Zuziu, Trzymamy kciuki za spełnienie jak najszybciej Twojego cudownego marzenia

spełnienie marzenia

2023-04-06

Gdy inni przygotowywali się do Świąt Wielkanocnych, my późnym wieczorem w Wielki Czwartek mknęliśmy, spełnić marzenie naszej Marzycielki - Zuzi. Wymarzyła ona sobie rower górski marki KROSS. A my to marzenie spełniliśmy, dzięki wsparciu wspaniałych ludzi - Pani Magdy i Pana Damiana, którzy w dniu swego ślubu zrezygnowali z kwiatów, a w zamian poprosili gości o wsparcie naszej fundacji. Za uzbierane pieniądze mogliśmy spełnić marzenie Zuzi. Za co z tego miejsca jeszcze raz Darczyńcom serdecznie dziękujemy. Wasz dar serca sprawił naszej Marzycielce ogrom radości. 

Droga Zuziu, życzymy Ci wielu przewspaniałych i niezapomnianych wypraw rowerowych. Mnóstwa pokonanych kilometrów i szerokiej drogi. Aby ten przepiękny uśmiech, którym nas przywitałaś tego kwietniowego wieczoru nigdy nie znikął z twej twarzy. Wszystkiego naj, naj... Kochana.