Moim marzeniem jest:

wyjazd do Disneylandu

Mieszko, 8 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-10

Pierwsze spotkanie z Mieszkiem odbyło się w szpitalu. Przez cały czas naszego spotkania chłopczyk leżał w łóżku, odpoczywając po kolejnym badaniu. Jednakże, bardzo myliłby się ten, kto sądziłby, że Mieszko lubi polegiwać sobie w łóżku!

Marzyciel jest miłośnikiem uprawiania sportów i spędzania czasu na wolnym powietrzu. Pływa kajakami, gra w piłkę nożną, wspina się po skałkach, jeździ na rowerze. Mieszko wyznał nam, że jego marzeniem jest zostać wynalazcą, odkrywcą i ratować ludzi przed chorobami. Wzruszyliśmy się tym bardzo. Zastanawialiśmy się, skąd tak piękne marzenia u siedmioletniego chłopca. Aż żałujemy, że nie zadaliśmy mu tego pytania. Zrobimy to podczas następnego spotkania z nim.

Mieszko opowiedział nam o swoim innym zainteresowaniu - doświadczeniach chemicznych. Cieszymy się tym, bo przygotowaliśmy dla niego zestaw małego chemika. Był wyraźnie zadowolony z wręczonego prezentu. :)

Nasze pierwsze spotkanie potraktowaliśmy jako spotkanie zapoznawcze. Opowiedzieliśmy chłopcu, kim jesteśmy i czym zajmuje się Fundacja Mam Marzenie. Powiedzieliśmy też o różnych kategoriach marzeń, jakie możemy spełnić, bo przecież tak różne są marzenia dzieci.

Mieszko jest w 100% przekonany, że jego jedynym i największym marzeniem jest wyjazd do Disneylandu. Jesteśmy tym zdziwieni. Przecież jeszcze przed chwilą opowiadał o chęci znalezienia cudownego leku, ratującego ludzi przed groźnymi chorobami! ;) Chłopiec szybko wyjaśnił nam, dlaczego i wspomniał o swoich dwóch braciach, którzy byli tam 10 lat temu. Ich zauroczenie tym miejscem i opowieści o wspaniałej zabawie pozostały w sercu chłopca na zawsze. Nie pozostaje nam zatem nic innego jak spróbować pomóc w realizacji takiego pięknego marzenia!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Ryszard Jaremek

email: ryszard.jaremek@mammarzenie.org

tel: +48 503 350 000

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Mieszko - o. Wrocław - wyjazd do Disneylandu

Mieszko wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia wyjazd do Disneylandu marzyciela Mieszko.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN