Moim marzeniem jest:

Laptop

Mykhailo, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-12-01

W sobotę mieliśmy przyjemność  poznać nowego Marzyciela Mykhaila wraz z mamą Yaną. W rozmowie telefonicznej dowiedzieliśmy  się, że chłopak bardzo lubi gości i z niecierpliwością czekał na naszą wizytę, a więc z samego rana udaliśmy się na spotkanie, które miało miejsce w domu Marzyciela. 

Podczas spotkania uśmiechy nie schodziły z twarzy. Rodzina chłopca przyjęła nas z największą starannością, a w domu  panowała ciepła atmosfera. Na powitanie poczęstowali nas przepysznym ciastem z borówkami, które zrobiła mama wraz z Marzycielem! Okazuje się, że Mykhailo uwielbia gotować ! Kiedy ma dobry humor, to może przyrządzić kolację dla całej rodziny! A jego mistrzowskim daniem jest zapiekany kurczak w sosie sojowo-miodowym.

Ale gotowanie to nie jedyna jego pasja, chłopak zaskoczył nas rozmaitością swoich zainteresowań. Kolejnym hobby Marzyciela jest wędkarstwo. Mykhailo z chęcią pokazał nam swoje wędki i poopowiadał jak w ciepłe dni wybierał się nad wodę łowić ryby.

Poza tym, w wolnym czasie jeździ na rowerze, gra w piłkę i jest otwarty na poznawanie nowych rzeczy. Cały czas odkrywa siebie w niezwykły sposób!

Tak niezwykle utalentowany i ciekawy nowych rzeczy chłopiec miał wiele pomysłów na marzenie, jednak ostatecznie zdecydował się na laptopa. Nie wspomnieliśmy, że jeszcze jedną z wielu pasji Mykhaila jest tworzenie muzyki. Ma już konsole, ale brakuje mu laptopa, na którym mógłby zainstalować odpowiednie aplikacje, żeby podążać za swoją pasją. Dodatkowo, laptop byłby przydatny w nauce, a może nawet w pierwszej pracy!

Misza, bardzo dziękujemy, że mieliśmy okazję Cię poznać. Spotkanie z Tobą dało nam dużo pozytywnej energii na cały dzień. Najważniejsze jest, aby się nie poddawać, znaleźć w sobie siłę i podążać za marzeniami, właśnie po to są, by je realizować!

 

spełnienie marzenia

2023-03-11

W sobotni poranek wyruszyliśmy do naszego Marzyciela, by spełnić jego marzenie. Pogoda niezbyt nam dopisywała, jednak to nie zepsuło nam naszych humorów. Tym bardziej, że w tym dniu Mykhailo miał urodziny, więc bardzo cieszyliśmy się, że zrobimy mu taką niespodziankę w tym szczególnym dniu.

W domu czekał na nas Masza z całą swoją rodziną, czyli rodzicami i siostrą, którzy bardzo nas oczekiwali. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy grą w Dobble, podczas której świetnie się bawiliśmy. Zostaliśmy poczęstowani przepysznym ciastem i herbatą. Jak się dowiedzieliśmy od mamy Marzyciela, Masza od momentu rozpoznania marzenia, codziennie dopytywał mamy, kiedy spełnimy jego marzenie i regularnie sprawdzał naszą stronę, co nas bardzo rozczuliło. W związku z tym nie mogliśmy dłużej czekać i tuż po grze wręczyliśmy Maszy laptopa.

Emocje, jakie mu towarzyszyły przy otwieraniu są nie do opisania. W trakcie pokazywał nam jak trzęsie mu się ręka. Mykhailo był po prostu zachwycony. Laptop był dokładnie taki, o jakim marzył. Na co dzień, jak się dowiedzieliśmy od mamy, Masza jest bardzo energiczny i „kąpany w gorącej wodzie”, jednak laptop odpakowywał bardzo ostrożnie i powoli, co troszkę mamę zdziwiło. Sprzęt będzie służył jemu m.in. do tworzenie muzyki i surfowania po Internecie.