Moim marzeniem jest:

Porządny komputer stacjonarny

Cezary, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-12-01

W czwartkowe popołudnie razem z Ewą wybrałyśmy się do sąsiedniej miejscowości, by poznać naszego nowego podopiecznego. Czarek to wysoki i uśmiechnięty nastolatek, który serdecznie nas przywitał i zaprosił do domu, aby wspólnie móc porozmawiać. Chłopak to pasjonat sportu i miłośnik gry w piłkę ręczną. Dyscyplinę tę uprawiał od pięciu lat. Potrafi o niej opowiadać z entuzjazmem i choć sam przyznaje, że rok ciężkiego leczenia przekreśla Go do dalszej gry w pierwszej lidze, my wierzymy, że pokona wszelkie przeciwności i będzie mógł się oddawać swojej pasji po zakończeniu leczenia. Jeśli jednak to marzenie nie będzie mogło się zrealizować, Czarek odpowiedział, że poświęci swój wolny czas na trenowanie sportów walki. Obecnie jednak każdą wolną chwilę spędza w wirtualnym świecie grając w GTA. Chłopak zapytany o swoje największe marzenie, odparł, że jest nim otrzymanie bardzo dobrego komputera do gier. Komputer ma być podarowany Czarkowi w częściach, tak aby nasz Marzyciel mógł go sam złożyć. Oprócz komputera Chłopak chciałby także otrzymać grę CSGO FIVEM. 

Czarku – dziękujemy za to, że mogliśmy Cię poznać. Trzymamy kciuki za Ciebie i Twoją pasję! Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie tym razem wręczając Ci Twój wymarzony komputer.

Wszystkich, którzy razem z nami pragną spełnić marzenie Czarka zapraszamy do kontaktu z wolontariuszem: Klaudią Suliborską, e-mail: klaudia.suliborska@mammarzenie.org

 

spełnienie marzenia

2023-03-07

Razem z Ewą ponownie odwiedziłyśmy Czarka – nastolatka, którego największą pasją jest sport i informatyka. Tym razem miałyśmy ze sobą wymarzony przez chłopaka komputer i nie mogłyśmy się doczekać, aby go wręczyć. Chwilę po wejściu do mieszkania Czarka i przywitania się z nim oraz jego mamą, podarowałyśmy chłopakowi ogromne pudło, w którym mieściła się jednostka stacjonarna – wymarzony sprzęt! Czarek zabrał się za jego otwarcie, a następnie za oglądanie wszystkich elementów i podłączeniu ich do prądu. Chwilę później, gdy okazało się, że wszystko działa tak jak powinno, Czarek zniknął w wirtualnym świecie. Radość z otrzymania wymarzonego komputera jaśniała w jego oczach, ucieszył się ogromnie, tym bardziej, że klawiatura, którą otrzymał, była idealna. Mała, zgrabna i podarowana jako niespodzianka – wywołała ogromną radość.

Czarku, dziękujemy Ci za to spotkanie. Nigdy nie przestawaj marzyć! Niech wymarzony komputer dostarczy Ci wielu chwil radości! Serdecznie dziękujemy Anonimowemu Sponsorowi, który pomógł nam w realizacji marzenia Czarka. Niech dobro, które zostało podarowane naszemu podopiecznemu, wróciło ze zdwojoną siłą.