Moim marzeniem jest:

spotkanie z Robertem Lewandowskim

Norbert, 12 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-12-13

Wrocławski oddział powitał nowego Marzyciela - Norberta i jego rodzinę: rodziców oraz czteroletniego brata Oliwiera, których odwiedziliśmy pewnego mroźnego popołudnia. Nasz Marzyciel ma 12 lat. Jego ulubionym przedmiotem w szkole jest historia, a w wolnym czasie lubi grać w planszówki oraz na konsoli, a także jest wielkim fanem piłki nożnej. Na szczęście nasze spotkanie nie kolidowało z żadnym meczem trwajacych właśnie Mistrzostw Świata.

Spotkanie rozpoczęliśmy, jak zawsze, lodołamaczem, czyli upominkiem dla Marzyciela. Norbert dostał od nas książkę o francuskim zawodniku Mbappé oraz karty z piłkarzami. W czasie rozmowy Norbert podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi piłkarzy i gry reprezentacji Polski oraz innych drużyn. Zdradził nam też swoje typy. Później przeszliśmy do rozmowy o marzeniach.

Nad wyborem swojego Marzenia Norbert nie zastanawiał się długo. Po wysłuchaniu kilku informacji o naszych kategoriach powiedział, że bardzo chciałby się spotkać z piłkarzem Robertem Lewandowskim. Według naszego Marzyciela to najlepszy piłkarz zarówno w Polsce, jak i na świecie i do dziś uważa, że to nasz rodak powinien zostać wyróżniony Złotą Piłką w 2012 roku.

Mamy nadzieję, że marzenie Norberta uda się nam wkrótce zrealizować!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Norbert - o. Wrocław - spotkanie z Robertem Lewandowskim

Norbert wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia spotkanie z Robertem Lewandowskim marzyciela Norbert.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN