Moim marzeniem jest:

SAMSUNG Galaxy S22 Ultra

Adam, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-29

We wtorkowe popołudnie w końcu udało nam się spotkać z naszym jedenastoletnim Marzycielem Adasiem! Już na wstępie Adaś się bardzo ucieszył z naszego przybycia, gdyż jak sam później przyznał nie mógł się doczekać tego spotkania! Po rozmowie z chłopcem udało nam się dowiedzieć , że interesuje się wszelaką elektroniką! Posiada też niesamowite zdolności manualne, a jego rysunki są naprawdę nie z tej ziemi! Adaś ostatnio strasznie wciągnął się w układnie klocków lego, jak sam powiedział ,,układając, czas w szpitalu mija zdecydowanie szybciej”.

A jakie tak naprawdę jest marzenie naszego cudownego Adasia? Gdy zadałyśmy mu to pytanie, bez wahania odpowiedział że jest to IPHONE! Hm, a skąd się wzięło takie marzenie? Tak jak wspomniałyśmy Adaś uwielbia tematy elektroniki, codzień pogłębia tą wiedzę. Jako osoba nie lubiąca targać dużych rzeczy, stawia na wygodę. Stwierdził, że telefon jest bardziej podręczny, można go wszędzie zabrać, a co najważniejsze bez problemu porozmawiać z rodziną czy ze znajomymi! ( a szczególnie przyda mu się to podczas długich pobytów w szpitalu). Adaś jest niesamowitym chłopcem, jego iskierki w oczach aż skaczą z radości, gdy tylko pomyśli o swoim marzeniu!

spełnienie marzenia

2023-04-01

W piękny słoneczny dzień miałyśmy okazję spełnić marzenie naszego cudownego Adasia! Radość towarzyszyła nam od samego początku naszych przygotowań, uśmiech nie schodził nam z twarzy, a myśl o tym, że już zaraz spełnimy marzenie chłopca dodawała nam jeszcze większego zastrzyku energii!

Gdy zobaczyłyśmy marzyciela idącego wraz ze swoją mamą w naszą stronę ujrzałyśmy błysk w oczach, coś niesamowitego! Adam już nie mógł się doczekać, ale sam stwierdził ,że musi poczekać na tatę i siostrę, którzy jechali do nas z prędkością światła! Gdy już wszyscy byliśmy na miejscu w końcu naszedł ten czas gdzie marzenie naszego Adasia się spełniło, a jego wymarzony Telefon Samsun GALAXY S22 trafił prosto w jego ręce.

Wszystko było niesamowite! Uśmiech, radość, szczęście w oczach. Bo jak wszyscy wiemy ,,gdy śmieje się dziecko śmieje się cały świat, a w naszym przypadku gdy śmieje się Adaś śmiejemy się i my!