Moim marzeniem jest:

X Box Series X 1TB

Kamil, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-12-16

W piątek 16 grudnia razem z Mirosławą Steglińską i Karoliną Mohoń-Skowrońską  spotkałyśmy się z szesnastoletnim marzycielem Kamilem. Co za genialny i pozytywny chłopak! Uwielbiał sport, aktywność fizyczną i motory. Piszę w czasie przeszłym bo życie dało mu jakiś dziwny pstryczek w postaci nowotworu kości nogi… Nie uprawia zatem sportu, nie ćwiczy, nie jeździ motorem. No, ale na szczęście energii nie stracił! I tego zawadiackiego uśmiechu. I marzeń nie stracił. Zamarzył o X Boksie.  A wtedy my pomyślałyśmy, że zbliża się okres obdarowywania wszystkich prezentami i my powinniśmy zdążyć w tym czasie. 

Relację napisała Karolina Adamska-Woźniak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

spełnienie marzenia

2022-12-22

Postanowiłyśmy być jak Święty Mikołaj, który zawsze jest na czas i wysypuje prezenty pod choinką. Karolina z udziałem swojej Cukiernia Jagódka Poznań ze swoim bratem i jego firmą budowlaną Bartom Development zasponsorowali  to marzenie!

Cukiernia Jagódka przygotowała specjalny tort! Kamil nie lubi tortów no ale  na marzenie gdzie sponsorem jest cukiernia nie wypada przyjść bez tortu. Ten był specjalny: tort sernikowy. Bo sernik to ulubione ciasto Kamila.

Xbox z padem Elite.

Doświadczyć i zaobserwować ten błysk w oku Marzyciela – bezcenne! Jak Kamil cieszył się z tego pada!  Wyjmował go jak relikwie! Z delikatności8ą i precyzją otwierał karton z konsolą! Nawet wstążeczkę złożył. Wspaniałe! Wspaniałe! Wspaniałe!

To jest właśnie ta magia spełniania marzeń chorych dzieci! Ich radość jest nieopisywalna! My mamy możliwość jej doświadczać i być jej obserwatorami. To chyba przywilej.

Kamilu! Ciesz się swoim marzeniem, niech ono da Ci siłę w drodze ku zdrowiu. Po to jesteśmy. By dmuchnąć Ci w skrzydła na tej właśnie ścieżce.

Relacja: Karolina Adamska-Woźniak