Moim marzeniem jest:

Wyjazd na wyścig Formuły 1

Jakub, 16 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2023-01-10

Z Kubą nasze pierwsze spotkanie odbyło się w formie online, ale to nie przeszkodziło nam w tym żeby razem z nim i jego mamą spędzić cudowny wieczór pełen mnóstwa zabawnych i fascynujących historii. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wzajemnego przedstawienia się i opowiedzenia paru ciekawych słów o sobie. Dowiedziałyśmy się, iż oprócz wielkiego zamiłowania do formuły 1, Kuba interesuje się również piłką nożną, grami komputerowymi, szachami oraz ma zamiłowanie do łowienia ryb. Marzyciel opowiedział nam, że kiedyś udało mu się nawet złapać rekina! Byłyśmy pełne podziwu. Chłopiec lubi też jeździć na nartach i snowboardzie. Po długich opowieściach przeszliśmy do najważniejszego punktu naszego spotkania i zadałyśmy Kubie to kluczowe pytanie „jakie jest Jego to największe marzenie?”. Naszemu Marzycielowi przedstawiłyśmy kategorie marzeń i od tego momentu wszyscy razem łącznie ze mamą, rozpoczęliśmy burzę mózgów. Padło wiele ciekawych propozycji, odnoszących się do każdej z kategorii, ale mimo to największy uśmiech na twarzy Kuby powodowały tematy związane z jakimiś ciekawymi, emocjonującymi wyjazdami, podczas których mógłby obejrzeć wyścig formuły 1 , odwiedzić padok, gdzie przy okazji mógłby spotkać się ze wspaniałymi sportowcami, rajdowcami. W naszej konwersacji pojawiły się między innymi takie państwa jak: Belgia, Monako, Włochy, czy Wielka Brytania, w których znajdują się niezwykłe tory wyścigowe. Prócz wymarzonego wyjazdu padł również pomysł otrzymania prawdziwego gokarta, lub bolidu!!! To byłoby dopiero coś!

Ostatecznie wraz z Kubą umówiłyśmy się na kolejne spotkanie. Chcemy, żeby nasz marzyciel zastanowił się o czym najbardziej marzy. Wiemy, że na pewno będzie to coś związanego z szybkimi samochodami…

spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-20

W poniedziałkowe popołudnie miałyśmy przyjemność spotkać się ponownie z Kubą i tajemniczym, wyjątkowym gościem... Udało nam się zaprosić Pawła, który na co dzień pracuje w telewizji jako dziennikarz i zajmuje się właśnie tematami związanymi z Formułą 1. To było wspaniałe spotkanie, okazja do rozmowy oraz możliwość tego, by dowiedzieć się więcej ciekawych informacji z tej dziedziny, również tych zakulisowych.

Spotkanie rozpoczęliśmy od zapoznania Kuby z Pawłem. Wszyscy byliśmy w świetnych humorach i dużo żartowaliśmy. Następnym etapem naszego spotkania była długa, ożywiona i obfitująca w różnorodne informacje rozmowa (głównie Kuby z naszym gościem) na temat Formuły 1. Niestety, my nie miałyśmy takiego rozeznania w tej dziedzinie jak nasi kompani, dlatego też była to świetna okazja do zdobycia nowej i interesującej dawki wiedzy z tej tematyki. W trakcie naszego spotkania online u boku Marzyciela pojawił się również jego młodszy brat, który bierze przykład z Marzyciela i również fascynuje się wyścigami i szybkimi samochodami. Kuba pokazał nam też swój wyjątkowy prezent - składany z klocków Lego bolid, który chłopiec dostał w prezencie na urodziny. Wszyscy byliśmy pełni podziwu. Oprócz tego nasza rozmowa zahaczyła o takie tematy jak: obecni przedstawiciele i rajdowcy F1, marki samochodów, budowa bolidu, trudności w prowadzeniu tak wymagającego pojazdu, czy chociażby kulisy wyścigów od strony medialnej, co dokładniej przybliżył nam właśnie Paweł.

Pod koniec naszej rozmowy udało nam się też usłyszeć od Kuby jego wielkie marzenie - chciałby zobaczyć na żywo i poczuć niezapomniane emocje podczas wyścigu F1 oraz zwiedzić padok. Jego ulubionym torem wyścigowym jest ten znajdujący się we Włoszech - Monza. Spotkanie zakończyliśmy z jeszcze lepszym humorem, z uśmiechem od ucha do ucha. To był wyjątkowy wieczór pełen emocji, który przeżywaliśmy jeszcze długo po jego zakończeniu. Mamy nadzieję, że szybko uda nam się spełnić największe marzenia Kuby, który niezaprzeczalnie jest największym fanem Formuły 1 jakiego miałyśmy okazję poznać.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Joanna Pawlińska

email: joasia.pawlinska@gmail.com

tel: +48694270091

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Jakub - o. Warszawa - Wyjazd na wyścig Formuły 1

Jakub wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd na wyścig Formuły 1 marzyciela Jakub.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN