Moim marzeniem jest:

Zostać lekarką weterynarii i zobaczyć pracę kliniki weterynaryjnej od środka.

Weronika, 9 lat

Kategoria: być

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-06

Jaki pierwszy tydzień, taki cały rok. Mamy wielką nadzieję, że to porzekadło sprawdzi się w naszym przypadku. A to dlatego, że już w pierwszych dniach Nowego Roku poznaliśmy nową marzycielkę. Mowa o Weronice, pełnej energii ośmiolatce. Z początku dziewczynka była lekko zdystansowana i wprost nas zapytała "Po co przyszliśmy?" :). W trakcie rozmowy zadała nam również szereg rzeczowych pytań o Fundację, gdzie się mieści jej siedziba i jak właściwie my spełniamy te wszystkie marzenia. Nie było łatwo, ale chyba wyszliśmy z tego gradu pytań obronną ręką, bo szybko przełamaliśmy pierwsze lody. Nieocenioną pomocą w tym okazał się „lodołamacz” – pluszowy pies. Mimo, że Werka długo myślała, niestety nie zdołała dobrać odpowiedniego imienia dla niego. No cóż, będziemy musieli cierpliwie poczekać i być może poznamy jego imię przy naszym kolejnym spotkaniu. W każdy razie oba psiaki (bo zapomnieliśmy wspomnieć, że Werka mieszka z czworonożnym przyjacielem) towarzyszyły nam już do końca wizyty. Okazało się bowiem, że Weronika bardzo kocha zwierzęta i jak będzie już duża to chciałaby zostać lekarką weterynarii. A że Werka jest troszeczkę niecierpliwą dziewczynką to postanowiła nie czekać na tą całą „dorosłość” i wymarzyła sobie, aby zostać nią już teraz. Bardzo chciałaby zobaczyć pracę kliniki weterynaryjnej od środka. My przyjęliśmy to marzenie z rumieńcami na twarzy, bo te z kategorii „zostać” są szczególnie magiczne. Czas z Wercią zleciał nam w oka mgnieniu. Żegnaliśmy się w wielkim niedosycie i „milionem” uścisków.

Dziękujemy Weroniko, że zaprosiłaś nas do swojego świata marzeń. Obiecujemy, że staniemy na głowie, żeby je jak najpiękniej spełnić.

Jeśli masz pomysł lub chciałbyś/chciałabyś pomóc w organizacji spełnienia tego marzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Małgorzata Bugajska

email: trojmiasto@mammarzenie.org

tel: +48 606 665 692

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Weronika - o. Trójmiasto - Zostać lekarką weterynarii i zobaczyć pracę kliniki weterynaryjnej od środka.

Weronika wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Zostać lekarką weterynarii i zobaczyć pracę kliniki weterynaryjnej od środka. marzyciela Weronika.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN