Moim marzeniem jest:

Huśtawka gniazdo

Lena, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-05

W niedzielne popołudnie z Pawłem wybraliśmy się do Malborka poznać marzenie 6 letniej Lenki. Na początku przywitały nas 3 psy w domku Lenki, dziewczynka bardzo lubi zwierzęta. Lenka czekała na nas otoczona swoimi ulubionymi zabawkami. Pokazywała nam czym lubi się bawić. Nasza marzycielka jest bardzo pogodna, wesoła i otwarta. Gdy przeszliśmy do tematu marzeń bez zawahania powiedziała, że jest to huśtawka gniazdo. Lenka uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, ma spory ogródek, więc miejsce na huśtawkę na pewno się znajdzie a kto nie chciałby mieć swojej własnej huśtawki? Lenko, dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby spełnić Twoje marzenie.

spełnienie marzenia

2023-06-25

W niedzielny bardzo ciepły dzień pojechaliśmy z Pawłem spełnić marzenie naszej Marzycielki Lenki. Lenka o niczym nie wiedziała, więc szykowała się   niespodzianka. Zajechaliśmy pod dom, udało się w ukryciu nadmuchać kilka balonów i wchodzimy! Bezcenna mina Lenki jak nas zobaczyła, nie mogła uwierzyć w pierwszym momencie. Sama bardzo chciała nam pomóc w rozkładaniu kartonów i nie mogła się  doczekać składania huśtawki. Męskie grono  zabrało się do zapoznania z instrukcją. Na początku burza mózgów jak się zabrać, ale po chwili wszystkie ręce na pokład i bardzo szybko powstała  huśtawka. Lenka z bardzo zadowoloną miną od razu na nią wskoczyła i odpoczywała. Czyż to nie wspaniałe marzenie mieć swoja prywatną huśtawkę  na ogródku?

Lenka była bardzo szczęśliwa. Na koniec zjedliśmy pyszne ciacho i nadszedł czas pożegnania.

Kochana Lenko życzymy Ci wszystkiego najpiękniejszego, zdrówka i tej siły co pozwała wierzyć, że marzenia się spełniają.

Wszystkim osobom, które  pomogły spełnić  marzenie Lenki, z całego  serca dziękujemy!