Moim marzeniem jest:

Thermomix

Michał, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-22

W połowie stycznia, w niedzielne popołudnie wybraliśmy się do klimatycznej miejscowości niedaleko Warszawy, aby poznać kolejnego, trochę nieśmiałego marzyciela - Michała. Nasz Marzyciel ma 16 lat, jest w drugiej klasie liceum i zdecydowanie woli polski i historię niż przedmioty ścisłe.
Michał lubi spędzać czas aktywnie, interesuje się piłką nożną, wieczorem miał właśnie w planach obejrzeć mecz Barcelony. Jednak przede wszystkim jego największą pasją jest gotowanie. Z dużym zaangażowaniem opowiadał o tym co lubi przyrządzać i pokazywał nam zdjęcia swoich wypieków. Jego mama z zadowoleniem opisywała, że nasz Marzyciel sam robi barszcz czerwony na zakwasie, na święta robił uszka i karpia w miodzie, więc z jego pasji korzysta cała rodzina. Chociaż przyznał, że nie do końca lubi potem sprzątać, ale na szczęście pomaga mu przy tym mama. Kolejnym zaskoczeniem dla nas było jak się okazało, że Michał też bardzo lubi łowić ryby oraz uwielbia zbierać grzyby. Zdarzało mu się nawet wstawać wczesnym rankiem, jeszcze przed szkołą, żeby pójść do lasu na zbieranie grzybów. Dosyć szybko Michał opowiedział nam o swoim marzeniu. Marzy mu się dostać Thermomixa i robota planetarnego. Dodatkowe sprzęty pozwoliłyby mu rozwijać pasję, ułatwiłyby krojenie, przygotowywanie czy sprzątanie. Jedną z pierwszych rzeczy, którą chciałby zrobić w Thermomixie jest chleb! Opowiadał też, że ostatnio pije dużo soku z buraków dla zdrowia i że z nowymi sprzętami mógłby mieć możliwość, żeby samodzielnie zrobić taki sok.
Zapytany co by chciał robić w przyszłości nie potrafił jeszcze sprecyzować, ale patrząc na pasje Michała może to kolejny Master Chef?
Michale! Bardzo cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić twoje największe marzenie jak najszybciej!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Michał - o. Warszawa - Thermomix

Michał wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.