Moim marzeniem jest:

Konsola Sony Playstation 5

Andrii, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-04

W przepiękne sobotnie popołudnie mieliśmy okazję poznać niesamowicie energicznego chłopczyka - Andrzejka. Nasz nowy Marzyciel nazywa się Andrzejko, ma 6 lat i pochodzi z Ukrainy. Kiedy zobaczyliśmy się wszyscy razem na kamerce, Andrzejko od razu zaczął nam chętnie opowiadać o sobie, swoich zainteresowaniach, również o swoich przyjaciołach, których, jak się okazało, ma dość sporo. Wspomniał także o tym, że w grudniu obchodził urodziny i w prezencie dostał tort z Sonikiem, który jest jednym z jego ulubionych bohaterów. W trakcie naszej rozmowy okazało się, że nasz Marzyciel Andrzejko ma z nim sporo wspólnych cech – zawsze jest w ruchu, w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz przygód. Dowiedzieliśmy się, że chłopczyk bardzo lubi rysować i nie ma czegoś takiego, czego narysować nie potrafi. Jest naprawdę utalentowany!  Ostatni rysunek, który narysował to kotek - trochę otyły, ale wszystko dlatego, że zjadł za dużo parówek :D Co warto dodać, makaron z parówkami oraz kiełbaskami jest ulubioną potrawa marzyciela, oczywiście oprócz słodyczy. Wyjaśnił, że dlatego lubi tak jeść parówki, bo wtedy szybko rośnie . I my również się z tym zgadzamy :D  
Ale rysunki nie są jedynym zainteresowaniem Andrzejka, które sprawiło na nas ogromne wrażenie. Andrzejko bardzo lubi układać klocki LEGO. Pomimo młodego wieku chłopczyk potrafi składać samoloty, samochody, rakiety,czołgi a nawet pociągi Intercity z klocków. W przyszłości Andrzejko marzy aby zostać profesjonalnym inżynierem automatyki i robotyki, żeby móc realizować wszystkie pomysły, które sam zaprojektuje.
Uśmiech nie schodził z twarzy podczas całej naszej rozmowy, Andrzejko chciał nam wszystko opowiedzieć i pokazać. Czekaliśmy na moment, kiedy będziemy mogli zadać najważniejsze pytanie naszego spotkania, a mianowicie - jakie ma marzenie? Sami nie do końca wiedzieliśmy jakie może ono być – o czym marzy tak utalentowany, radosny i pozytywny chłopczyk? A więc, odpowiedział że chce..... Sony Playstation 5, żeby móc grać w gry i spędzać beztrosko czas. Obiecywał, że jak dostanie konsolę Sony, to będzie się również dzielić nią ze swoimi przyjaciółmi.
Dziękujemy Ci Andrzejku za opowiedzenie nam o swoim marzeniu, będziemy się starali je spełnić jak najszybciej! 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Anastasiia Vakulinska

email: anastasiavakulinska@gmail.com

tel: +48

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Andrii - o. Kraków - Konsola Sony Playstation 5

Andrii wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Konsola Sony Playstation 5 marzyciela Andrii.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN