Moim marzeniem jest:

Plac zabaw z trampoliną

Jakub, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2023-01-31

W środowy wieczór jako wolontariuszki fundacji Mam Marzenie miałyśmy okazje do poznania naszego nowego Marzyciela, Jakuba. Spotkanie odbyło się zdalnie, za pomocą video rozmowy i uczestniczyłyśmy my - dwie Monie oraz Kuba ze swoją mamą. Rozmowę rozpoczęłyśmy od szeregu pytań do naszego Marzyciela aby móc go poznać jak najlepiej. Kuba początkowo skryty, zawstydzony z czasem opowiedział nam o jego pasji, zainteresowaniach oraz hobby. Dowiedziałyśmy się , że interesuje go epoka średniowiecze bardzo lubi oglądać filmy w tej tematyce i dowiadywać się nowych ciekawostek. Posiada w swojej kolekcji wiele szabli co można zobaczyć na załączonych zdjęciach. W wolnym czasie Kuba na pewno nie narzeka na nudę, gdyż ma trzech braci, z którymi bardzo lubi aktywnie spędzać czas, na przykład skacząc na trampolinie i bawiąc się w ogrodzie na świeżym powietrzu. Na tą chwilę, Kuba nie podjął jeszcze decyzji jakie jest jego marzenie. Czekamy z niecierpliwością i zachęcamy do wsparcia fundacji na rzecz spełnienia marzenia Kuby. 

 

spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-15

Po miesiącu oczekiwania, podczas którego Kuba myślał intensywnie nad swoim marzeniem, otrzymałyśmy wyczekiwaną informację. Podczas krótkiej wideokonferencji Kuba oświadczył, że chciałby dostać plac zabaw z trampoliną. Razem z mamą wybrał już w Internecie taki, który najbardziej mu się podoba. Wiosna to idealny czas, żeby rozpocząć zabawy na świeżym powietrzu, dlatego mamy nadzieję na szybkie spełnienie marzenia Kuby!

Serdecznie zachęcamy do wsparcia fundacji na rzecz spełnienia marzenia Kuby!

 

spełnienie marzenia

2023-07-12

W lipcowe popołudnie miałyśmy zaszczyt spełnić kolejne marzenie naszego podopiecznego. Tym razem wyczekanym prezentem był plac zabaw. Tydzień przed naszą rozmową plac dojechał już do Kuby i chłopak razem ze swoim tatą podjął się montażu. W dzień rozmowy plac był już więc po wielu testach. Kuba wspomniał, że jednego dnia bawił się na nim razem z siedmioma innymi chłopcami. 

Dzięki sponsorowi marzenia, udało nam się je spełnić w idealnym momencie, bo na samym początku wakacji. Kuba bardzo się cieszył, że pod swoim domem pojawiło się miejsce, na którym będzie mógł spędzać czas z braćmi i kolegami.

Kuba – bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć w spełnieniu Twojego pięknego marzenia.

Sponsorowi, bez którego nie udałoby się tego dokonać, serdecznie dziękujemy!