Moim marzeniem jest:

Spotkanie z youtuberem Juniorsky'm

Aleksander, 12 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Łódź

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-03

Marzenie Olka o gwieździe… z YouTube!

Umawiamy się na spotkanie z Olkiem na piątkowy wieczór i jakoś udaje nam się dojechać, pomimo szalejącej śnieżycy. Na szczęście ciepła atmosfera w domu naszego Marzyciela od razu sprawia, że nie myślimy o padającym śniegu. Olek czeka na nas razem z  rodzicami, a gdy wchodźmy widzimy na stole i na podłodze rozłożone duże puzzle. Olek uwielbia je układać, teraz układa obrazek, na którym są zdjęcia z Paryża, Londynu i Wenecji. Okazuje się, że Marzyciel poza układaniem puzzli lubi tez podróże i marzy mu się podróż do Londynu. Ale bardziej niż o Londynie Olek marzy o… spotkaniu z pewnym mega popularnym youtuber’em! Ten idol to Juniorsky! Właściwie to Olek przygotował długą listę swoich idoli i idolek z YouTube, ale Juniorsky jest zdecydowanie na pierwszej pozycji. Oglądamy razem z Olkiem kilka filmików z Juniorsky’m. Nasz Marzyciel pasjonuje się grami i dlatego często ogląda Juniorsky’ego i marzy o spotkaniu z nim na żywo. Może udałoby się im porozmawiać i razem pograć?

Miło nam się rozmawia i ogląda YouTube, aż tu nagle wyłącza się światło, to chyba przez śnieżycę… więc powoli zbieramy się do wyjścia, żegnamy się z Olkiem i jego rodzicami , cieszymy się, że mogłyśmy poznać takiego uśmiechniętego chłopaka i jego wielkie marzenie. Mamy nadzieję, że już niedługo uda nam się je spełnić!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Marta Jackowska

email: lodz@mammarzenie.org

tel: +48 509-659-453

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Aleksander - o. Łódź - Spotkanie z youtuberem Juniorsky'm

Aleksander wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Spotkanie z youtuberem Juniorsky'm marzyciela Aleksander.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN