Moim marzeniem jest:

Tablet

Monika, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Łódź

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-30

Rozwijające marzenie!

Oddział łódź melduje, że nowa Marzycielka dołączyła do naszego wspaniałego grona! Hmmm kto to może być?! Uważnie przeczytajcie historie, a z pewnością dowiecie się wielu ciekawostek. Pewnego poniedziałkowego wieczoru nasze dwie wolontariuszki Magda i Ewa udały się na pewne spotkanie. Magda od samego rana zastanawiała się nad tym jakie marzenie tym razem zostanie wypowiedziane, dlatego odliczała każdą pozostałą minutę do spotkania. Pomimo tego, że pogoda zdecydowanie nie rozpieszczała tamtego dnia, dobre samopoczucie wolontariuszek było na najwyższym poziomie. Nie mogło być inaczej! Myśl o poznaniu kolejnego marzenia zdecydowanie rozpromieniło ich buzie.

Godzina 17 wybiła na zegarach, a na ekranie pojawiła się Marzycielka Monika. Przepiękny uśmiech i fryzura były nieodłącznym elementem całego spotkania. Podczas rozmowy dowiedziałyśmy się, że Monika uczęszcza do 2 klasy liceum o profilu informatyka, geografia i angielski. Bardzo ambitnie prawda? Nie inaczej też chciałaby poprowadzić swoją przyszłość, która chciałaby poświęcić właśnie informatyce i kształceniu się w jej kierunku. Prócz tego Monika opowiedziała nam, że jej pasją jest rysowanie postaci, które w większości sama rysuje, bez konieczności wzoru. Kreatywność, to zdecydowanie drugie imię Naszej Marzycielki. Podczas swobodnej rozmowy Monika wspomniała nam o swoim największym marzeniu, którym jest tablet, dzięki któremu nie tylko będzie mogła rozwijać swoje umiejętności informatyczne, ale który pozwoli również na swobodę podczas tworzenia rysunków postaci i będzie wspaniałym kompanem podczas samorozwoju!

spełnienie marzenia

2023-05-30

Bo niespodzianki są najlepsze!

Oddział Łódź melduje spełnienie kolejnego pięknego marzenia! Tym razem wraz z Ewą ruszyłyśmy do Bełchatowa. Pogoda zdecydowanie dopisała, słońce za oknem radośnie się do nas uśmiechało, a my już nie mogłyśmy doczekać się spotkania z Moniką, które okryte było tajemnicą. Za co ogromnie dziękujemy mamie Moniki, która spisała się na medal! Wchodząc do domu przywitała nas mama, a tuż za rogiem czekała na nas Monika, która wykrzyknęła „o jaki ekstra balon!”. Balon zdecydowanie nie był jedynym prezentem, który ze sobą przywiozłyśmy. Ten drugi tak jak myślałyśmy, wywołał jeszcze większą lawinę radości! Na pierwszy rzut poszło nic innego jak tablet, z którym troszkę z Moniką powalczyłyśmy, ahh to otwieranie, jak się człowiek spieszy to… ale nie trudno się dziwić, swoje największe marzenie chce się dotknąć i zobaczyć od razu! Najpierw kody, hasła, uruchamianie, konfiguracja, aż wreszcie udało się! Wszystko działa tak jak powinno. A skoro wszystko śmiga to rozpoczął się czas na sprawdzianie aplikacji, najpierw te podstawowe, kontakty, facetime, aparat, który robi przepiękne zdjęcia, te kolory ahhhh wszystkie byłyśmy pod ogromnym wrażeniem. Znalazłyśmy nawet aplikację, która mierzy przedmioty, Monika, zmierzyła mi również rękę, która ma 45 cm! Dodatkowo czas umiliła nam aplikacja, w której można było grać na pianinie, bębnach i wieeeeelu przeróżnych instrumentach muzycznych, nasza Marzycielka przystąpiła nawet do tworzenia własnych utworów i zaczęła się zastanawiać czy czasem informatyka nie pójdzie w odstawkę, a muzyka przejmie całkowicie jej przyszłość. Radości nie było końca. Nasza Marzycielka podzieliła się z nami również informacją, że od przyszłego roku pójdzie wreszcie wraz z rówieśnikami do szkoły, by rozpocząć 3 klasę liceum i być najlepszą w klasie z języka angielskiego, ALE mamy nadzieję, ze również z innych przedmiotów! Sesja fotograficzna, udana, miliony zdjęć zrobione, dyplom wręczony, a nam nie pozostało nic innego jak pożegnać się i życzyć Monice wszystkiego co najlepsze i aby marzenia zawsze towarzyszyły na jej drodze!  

Moniko, czas spędzony z Tobą dał nam wiele radości, mamy nadzieje, że twoja dalsza droga będzie usłana sukcesami i pozytywnymi chwilami. Spełniaj się, rozwijaj się i tak jak nam powiedziałaś, zostań prezesem wieeeelkiego przedsiębiorstwa, bo marzenia i cele które sobie wyznaczamy jesteśmy w stanie osiągnąć tylko wtedy kiedy naprawdę postaramy się by stały się one rzeczywistością! Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się urodzin! 6 czerwca!

Bardzo dziękujemy firmie Corega (GSK) za spełnienie marzenia Moniki! Dzięki Państwu to był wspaniały dzień!