Moim marzeniem jest:

Rower

Sonia, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-21

Poznaliśmy niedawno bardzo energiczną i pozytywną marzycielkę - Sonię.
Nasza marzycielka ma dużo zainteresowań: lubi książki Harrego Pottera, kryminalistykę, jazdę na rolkach, wycieczki rowerowe i fotografię natury oraz swojej rodziny i zwierząt. Lubi również wykonywać prace plastyczne, co miałyśmy okazję zobaczyć.

Opowiadała dużo o wycieczkach rowerowych ze swoją mamą. Jeżdżą kilkadziesiąt kilometrów gdzie mogą wspólnie spędzić miło czas i zobaczyć zakamarki różnych miast- stąd jej marzenie o dostaniu roweru i butów do jazdy, żeby mogła wspólnie z mamą przemierzać miasta. Aktualnie mają tylko jeden rower i nie są w stanie jeździć razem.

Model roweru jaki chciałaby dostać to Merlin 7 gen 2 gloss miami green oraz nike air force 1.

Mamy nadzieję, że już niedługo Sonia będzie mogła wybrać się na wiosenne przejażdżki na swoim nowym rowerze.

spełnienie marzenia

2023-05-01

Majówka to idealny czas na odpoczynek lub aktywności w gronie rodziny i przyjaciół. To również dobry czas na spełnianie marzeń. My postanowiliśmy połączyć wszystko razem.

W poniedziałkowe przedpołudnie zjawiliśmy się u Soni, aby wręczyć jej wyczekiwany rower i tym samym spełnić jej największe marzenie. Z pomocą mamy i babci naszej Marzycielki, wszystko udało się zorganizować w tajemnicy i Sonia miała wielką niespodziankę. Ogromne emocje, uściski wdzięczności, przyjemne rozmowy i pierwsze testowanie roweru. Na szczęście pogoda nam dopisała i całe spotkanie odbyło się na dworze w gorących promieniach słońca.

Gdy tylko odjechaliśmy, Sonia ruszyła na pierwszą przejażdżkę, a następnego dnia udała się na wycieczkę razem z mamą. Teraz wspólnie będą mogły spędzać aktywnie czas. Być może nie same, bo z tego, co wiemy, rower nie jest obcy żadnemu członkowi rodziny.

Bardzo dziękujemy Pani Aleksandrze Poloczek za wieloletnią współpracę i pomoc w realizacji kolejnego marzenia. Nie udałoby się go spełnić również bez obywateli miasta Rudy Śląskiej, Pana Prezydenta Michała Pierończyka oraz MOSiR, którzy wspólnymi siłami po raz kolejny zorganizowali Bieg Mikołajów.

Soniu, spotkanie Ciebie i spełnienie Twojego marzenia było wielką przyjemnością. Mamy nadzieję, że kiedyś uda nam się umówić na wspólną przejażdżkę :)

Dziękujemy goodsport.pl za udzielony rabat i dodatki.