Moim marzeniem jest:

Spotkanie ze Spider-Manem

Gracjan, 5 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie

2023-02-20

W poniedziałkowy deszczowy wieczór postanowiłyśmy umówić się na rozmowę za pośrednictwem Messengera z naszym nowym marzycielem Gracjanem. Z wielkim uśmiechem przywitała nas cała rodzina chłopca. Gracjan okazał się bardzo śmiałym i radosnym dzieckiem. Opowiadał nam o tym czym się interesuje i co najbardziej lubi robić w wolnym czasie. Otóż największą fascynacja chłopca są super bohaterowie. Na ten temat mógłby rozmawiać godzinami. Gracjan pokazywał nam gadżety z jego ulubionymi bohaterami mianowicie Spider-Mana i Batmana. Widać, że jest prawdziwy fanatykiem. Po tym szczegółowym pokazie posiadanych gadżetów nietrudno było domyśleć się jakie będzie największe marzenie Gracjana. Otóż chłopiec marzy o spotkaniu z Spider-Manem i chciałby tak jak ów bohater chodzić po suficie, ale co to za bohater, który nie ma specjalnego stroju, więc dodatkowo Gracjanek, aby zupełnie poczuć wyjątkowa więź ze swoim bohaterem, chciałbym posiadać strój Spider-Mana. Czas leciał nieubłaganie szybko, a my musiałyśmy z wielkim smutkiem pożegnać się z naszym marzycielem jednakże obiecałyśmy, że niebawem znów się spotkamy tym razem już na żywo.

 

Gracjanku! Jesteś cudownym chłopcem i bardzo miło było nam Ciebie poznać. Trzymaj za nas mocno kciuki, abyśmy jak najszybciej mogły spełnić Twoje największe marzenie!

spełnienie marzenia

2023-03-13

Pamiętacie naszego uroczego marzyciela Gracjana, którego największym marzeniem  było spotkanie z Spider-Manem? Otóż udało nam się dotrzymać składanej obietnicy i w poniedziałkowy ranek przejeżdżaliśmy kilometry,aby jak najszybciej spełnić to cudowne marzenie. Cała rodzina już od wczesnych godzin porannych czekała na nasze przybycie. Gdy tylko zapukaliśmy do drzwi powitała nas cała rodzina wraz z Gracjankiem na czele. Od razu po przekroczeniu progu domu wraz z naszymi towarzyszami mianowicie Spider-Manem I Batmanem wręczyliśmy chłopcu drobne upominki, aby mógł zamienić się w prawdziwego bohatera. Gdy tylko rozpakował podarunki niczym torpeda pobiegł  przebrać się w strój swojego ulubieńca. Po chwili naszym oczom ukazał się chłopiec niczym Spider-Man wraz z odblaskową tarcza i wyrzutowa rękawica niczym prawdziwy super bohater. Bohaterowie wraz z Gracjanem udali się do jego królestwa, gdzie rozpoczął się pokaz gadżetów, które posiadał nasz marzyciel. Emocjom nie było końca, a nasz marzyciel z każdą minuta zaskakiwał nas swoją pozytywna energią . Czas mijał, a zabawa trwała w najlepsze. Aby mieć jeszcze więcej energii całą ekipą zjedliśmy pyszny tort i inne łakocie . Na sam koniec Gracjan otrzymał również drobne upominki od naszych wspaniałych super bohaterów. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i z uśmiechem na twarzach pożegnaliśmy cała rodzinkę.

 

Gracjanku! Jesteś wspaniałym chłopcem. Było nam bardzo miło móc spełnić Twoje największe marzenie! Pamiętaj w marzeniach tkwi siła i nigdy nie przestawaj marzyć!