Moim marzeniem jest:

Xbox oraz 2 gry (do gry w piłkę nożną oraz wyścigi samochodów)

Jakub, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Gorzów Wielkopolski

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Moto Star - Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Gorzowie Wlkp. 2023 r.

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-18

W sobotnie popołudnie ruszyłyśmy do Sulęcina na spotkanie z naszym Marzycielem Kubą. Chłopiec czekał na nas wraz z mamą i siostrą. Zostałyśmy entuzjastycznie powitane przez dzieci, które wiedziały o naszej wizycie i nie mogły się doczekać. Od początku nawiązałyśmy bardzo dobrą relację z Kubą, który jest bardzo otwarty i chętny do wspólnej zabawy. Kuba, który od urodzenia fascynuje się wszystkim, co ma kształt piłki, ucieszył się na widok fundacyjnych balonów i od razu zaczął je z nami odbijać. Później pokolorowaliśmy malowanki, urządziliśmy wyścigi dinozaurów i  próbowaliśmy układać puzzle. Jednak i tak wróciliśmy do „gry w balony” z chłopcem. I teraz już wiemy, że balony się odbija, a nie rzuca, ani kopie!

Poznanie marzenia naszego Marzyciela było tym razem proste. Kubuś od początku był pewien, że jego jedynym i wielkim marzeniem jest Xbox. Chciałby bardzo pograć w piłkę „na żywo” lub pościągać się samochodami. Żegnając się obiecałyśmy, że szybko się znów zobaczymy, aby spełnić to piękne dziecięce marzenie.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak poszukiwanie sponsora. Jeśli chcesz pomóc spełnić te marzenie, przelej dowolną kwotę na nasze konto z dopiskiem: Xbox dla Kuby, o. Gorzów Wlkp.

spełnienie marzenia

2023-04-24

Z naszym 5 letnim Marzycielem spotkaliśmy się w sali zabaw - Arkadia Kraina Zabawy, gdyż Kubuś uwielbia zabawę w kulkach. Chłopiec czekał już na nas wraz z mamą i siostrą. Od początku rozpierała go super energia, tym bardziej że widział, że mamy pełne ręce „prezentów”. No i pierwsze, i najważniejsze pytanie: czy to dla niego te paczki? Zaczęliśmy uroczyście od fontanny, ale Kuba czekał tylko na jedno! Chłopiec z niecierpliwością rozdzierał papier i rozpakowywał swojego wymarzonego Xboxa. Nie trzeba było nic tłumaczyć - od razu wiedział, że to konsola, a to dodatkowy pad i do tego jego ulubione gry: wyścigi samochodowe oraz FIFA, czyli gra w piłkę nożną. Kuba najchętniej od razu podłączyłby konsolę i pograł, ale czekały na niego jeszcze inne atrakcje: pływanie w kulkach, zjeżdżalnie, dmuchańce, małpi gaj i karuzela. A do tego na koniec tańce z Marshallem z Psiego Patrolu! Cudownie było uczestniczyć w tak radosnym i energetycznym spełnieniu marzenia. Kubuś zmęczony, ale przeszczęśliwy wrócił do domu z nadzieją, że już za parę minut będzie mógł sprawdzić, jak działa jego wymarzony Xbox.

Gorące podziękowania kierujemy w stronę: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego MOTO-START w Gorzowie Wlkp. 15.04.2023r. za wywołanie tego pięknego uśmiechu.