Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Disneylandu

Izabela, 8 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Łódź

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2023-08-16

Wizyta „cioci"

Spotkania z Marzycielami dają nam wiele pozytywnej energii, tym bardziej kiedy możemy ich poznać bezpośrednio. Poznanie ich zainteresowań czy hobby daje nam wiele do myślenia, jak wiele w życiu można jeszcze poznać i zobaczyć, dlatego tak ważne jest to by móc realizować to o czym pragniemy, spełniać to co czasami wydaje się zbyt dalekie do osiągniecia…bo wiecie w czym tkwi rozwiązanie?
W tym by wierzyć i dążyć do tego, że nie ma rzeczy niemożliwych, mieć siłę, odwagę i wytrwałość w swoich działaniach na drodze spełniania marzeń!

Pewnego słonecznego dnia wybraliśmy się do Marzycielki Izy, która wierzcie mi, swoim optymistycznym podejściem do życia mogłaby przenosić góry. Już na wejściu do domu dostałam nawet nowy przydomek, który brzmiał - „ciocia”! Huraaa! Było mi z tego powodu bardzo miło. Czym prędzej więc z Iza zaczęłyśmy się bawić w memory które wcale nie były takie proste jakby mogło się wydawać. Chociaż powinnam powiedzieć, że to mi sprawiały sporo trudności, bo Marzycielka radziła sobie zadziwiająco dobrze! Podczas naszej zabawy poznałam również kolejnych członków rodziny, którymi byli siostra Izy – Julia, oraz obrońca domu na razie mały, ale z czasem z pewnością sporych rozmiarów czekoladowy lablador! Iza dodatkowo pokazała mi swoją ulubioną maskotkę, którą przez spotkanie trzymała kurczowo przy sobie. Przyznajcie się, kto z Was w dzieciństwie miał ulubioną maskotkę i kim, albo czym ona była?

Spotkanie trwało w najlepsze, ale bardzo chciałam dowiedzieć się, które z marzeń jest tym, które Iza chciałaby spełnić najbardziej. Iiiiii było ich naprawdę wiele… dlatego też, postanowiłam że dobrym rozwiązaniem będzie ponowne spotkanie. Bądźmy ze sobą szczerzy, kto z Was byłby w stanie jednego dnia powiedzieć co jest największym marzeniem. Pewnie sporo z nas potrzebowałoby czasu na przeanalizowanie pewnych za i przeciw :)

spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-04

Bajkowy świat!

Nasze drugie spotkanie w kwestii poznania marzenia było zdecydowanie dużo bardziej owocne. Wraz z wolontariuszką Michaliną, spędziłyśmy przecudowny czas podczas rozmowy z mamą i Marzycielką Izą, podczas której dowiedziałyśmy się że Iza chciałaby spotkać Myszkę Miki! Jednym z miejsc gdzie można spotkać podziwianą w dzieciństwie przez nasz anonimowaną postać kreskówkową jest DISNEYLAND! To właśnie tam postaci Walta Disneya co jakiś czas pojawiają się by poznać wielu swoich fanów! Dlatego też największym marzeniem Naszej Marzycielki jest nic innego jak wyjazd do bajecznego Disneylandu w celu poznania Myszki Miki!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Ewa Michałkiewicz

email: ewa.michalkiewicz@mammarzenie.org

tel: +48792 784 603

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Izabela - o. Łódź - Wyjazd do Disneylandu

Izabela wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd do Disneylandu marzyciela Izabela.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN