Moim marzeniem jest:

MacBook

Zuzanna, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Gorzów Wielkopolski

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-23

Czwartkowy wieczór 23 lutego spędziłyśmy w towarzystwie sympatycznej i rozmownej nastolatki, czternastoletniej Zuzi.

Dziewczynka przywitała nas z wielką radością, pełna nadziei, że już niedługo jej marzenie się spełni. Bo skoro odwiedziły ją wolontariuszki Fundacja Mam Marzenie to znaczy, że jej największe marzenie może się niebawem ziścić. 

A o tym, o czym marzy nasza wspaniała Marzycielka dowiedziałyśmy się już po pierwszych minutach wspólnej rozmowy. Szybkie i konkretne przedstawienie marzenia troszkę nas zaskoczyło, ale cóż... Zuzia to zdecydowana nastolatka. Marzeniem Zuzi jest nowy laptop. A dokładnie APPLE MacBook Pro 13.3, MWP72ZE/A w srebrnym kolorze. 

Podczas miłej, przyjacielskiej pogawędki dowiedziałyśmy się także sporo ciekawych rzeczy o naszej Podopiecznej. Okazało się, że jest miłośniczką zwierząt. Na co dzień troszczy się o dwa psy: Daisy i Deyla (owczarek i szork) oraz trzy koty: Karmela, Lunę i Pysię. Uwielbia spędzać z nimi czas! Jednak to nie koniec jej zainteresowań. Pasją Zuzi jest również sport i to w wielu odsłonach  Nasza Marzycielka kilka lat ćwiczyła akrobatykę, tańczyła, a także grała w piłkę nożną w szkolnej drużynie. Ponadto uwielbia pływać na basenie. 

Dziewczynka jest bardzo towarzyska, lubi szkołę, gdyż tam może spędzać czas ze znajomi oraz uczestniczyć w ulubionych lekcjach – j. angielskiego i wychowania fizycznego. Język angielski nie sprawia jej problemów i z przyjemnością go doskonali, gdyż z rodziną 10 lat mieszkała w Wielkiej Brytanii. Znajomość języka z pewnością przyda się również w przyszłości podczas wymarzonej podróży do USA (NY i LA).

Zuzia z przyjemnością oddaje się też – tak, jak to większość nastolatek – zakupom, modzie oraz dbaniu o swoją urodę (delikatny makijaż). 

Ze względu na chorobę niektóre z pasji Zuzi muszą zaczekać. Obecny stan zdrowia nie pozwala jej na wiele aktywności. Jednak ten czas oczekiwania z pewnością by jej umilił nowy laptop. Dzięki niemu miałaby możliwość kontaktu z rówieśnikami, przydałby się w zajęciach szkolnych, jak również zapewniłby jej odrobinę rozrywki. Zuzia grywa w Robloxa oraz wodę i ogień. 

Czas spędzony z naszą Marzycielką upłynął nam niezwykle przyjemnie. Mamy nadzieję, iż szybko wrócimy do nastolatki z jej wymarzonym laptopem. A tymczasem rozpoczynamy poszukiwanie sponsora.

Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą wspomóc nas w spełnieniu marzenia Zuzi!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Marzena Chmielewicz

email: marzenachmielewicz@vp.pl

tel: +48 693 984 056

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zuzanna - o. Gorzów Wielkopolski - MacBook

Zuzanna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia MacBook marzyciela Zuzanna.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN