Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy

Robert, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-19

Czasami spotykamy marzycieli, którzy swoim spokojem potrafią ukoić wszystkich na spotkaniu. Jednym z nich, było to z Robertem. 

 

Chłopiec przywitał nas nieśmiałym uśmiechem i początkowo trochę od niego wyciągaliśmy informacje, ale  z każdym pytaniem, uzyskiwaliśmy lepszy obraz naszego marzyciela. Tematami, które niewątpliwie okazały się trafne są te powiązane z motoryzacją. Nie tylko sama jazda na motocyklu, ale możliwość zaglądania w okolice silnika, rozkręcenie paru części, nie stoją na przeszkodzie poznania lepiej tego jak wszystko działa. Nasz marzyciel pasję przejął po znajomych i rodzinie, bo sam uczy się w technikum, ale z innej specjalizacji. Nie ucieka przed różnymi działaniami i tak np. w szkole zajmuje się nauką o cięższych maszynach i ich obsługą. 

Chociaż motoryzacja to główny punkty w głowie Roberta, to swoje marzenie połączył z zajęciami i zbliżającymi się egzaminami. Jak dobrze wiemy, zdalna praca czy nauka ma swoje plusy, ale też również trochę minusów. Łatwo sobie wyobrazić co się dzieje, jak nagle laptop przestanie działać lub działa jakby sam o sobie decydował. Nasz marzyciel chcący utrzymać dobre stopnie oraz kontakty w klasie wymarzył sobie komputer. Narzędzie jakie trafi do niego na pewno skłoni Go ku poszerzeniu swoich kompetencji, a także pozwoli spędzić chwilkę czasu na relaksie, bo laptop będzie miał zarys gamingowy, a dokładniej laptop Gigabyte Aorus 15P XD-73EE224SO Dzięki poznaniu pasji Roberta wiemy napewno, że na YouTube w poleconych będą  królowały firmy z motocyklami i dzięki temu będzie mógł poszerzać wiedzę o swoich zainteresowaniach.

 

Mamy nadzieję, że już niedługo wspólnie siądziemy przed nowym gamingowym laptopem Roberta i zagramy w wyścigi motocyklowe :) !

 

Relacja: Kacper B.

 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Kacper Bronisz

email: kacper.bronisz@mammarzenie.org

tel: +48 783 278 898

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Robert - o. Lublin - Laptop gamingowy

Robert wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Laptop gamingowy marzyciela Robert.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN