Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy

Robert, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-19

Czasami spotykamy marzycieli, którzy swoim spokojem potrafią ukoić wszystkich na spotkaniu. Jednym z nich, było to z Robertem. 

 

Chłopiec przywitał nas nieśmiałym uśmiechem i początkowo trochę od niego wyciągaliśmy informacje, ale  z każdym pytaniem, uzyskiwaliśmy lepszy obraz naszego marzyciela. Tematami, które niewątpliwie okazały się trafne są te powiązane z motoryzacją. Nie tylko sama jazda na motocyklu, ale możliwość zaglądania w okolice silnika, rozkręcenie paru części, nie stoją na przeszkodzie poznania lepiej tego jak wszystko działa. Nasz marzyciel pasję przejął po znajomych i rodzinie, bo sam uczy się w technikum, ale z innej specjalizacji. Nie ucieka przed różnymi działaniami i tak np. w szkole zajmuje się nauką o cięższych maszynach i ich obsługą. 

Chociaż motoryzacja to główny punkty w głowie Roberta, to swoje marzenie połączył z zajęciami i zbliżającymi się egzaminami. Jak dobrze wiemy, zdalna praca czy nauka ma swoje plusy, ale też również trochę minusów. Łatwo sobie wyobrazić co się dzieje, jak nagle laptop przestanie działać lub działa jakby sam o sobie decydował. Nasz marzyciel chcący utrzymać dobre stopnie oraz kontakty w klasie wymarzył sobie komputer. Narzędzie jakie trafi do niego na pewno skłoni Go ku poszerzeniu swoich kompetencji, a także pozwoli spędzić chwilkę czasu na relaksie, bo laptop będzie miał zarys gamingowy, a dokładniej laptop Gigabyte Aorus 15P XD-73EE224SO Dzięki poznaniu pasji Roberta wiemy napewno, że na YouTube w poleconych będą  królowały firmy z motocyklami i dzięki temu będzie mógł poszerzać wiedzę o swoich zainteresowaniach.

 

Mamy nadzieję, że już niedługo wspólnie siądziemy przed nowym gamingowym laptopem Roberta i zagramy w wyścigi motocyklowe :) !

 

Relacja: Kacper B.

 

 

spełnienie marzenia

2023-08-05

Pogoda nie rozpieszczała nas tego dnia, szaro za oknami, ciągły deszcz, parne powietrze. To wszystko jednak nie powstrzymało mnie, Mileny i Kasi, by w dobrym humorze ruszyć w podróż do naszego Marzyciela . Wręcz dana pogoda  i poczucie misji dodały nam siły i wigoru do przemienienia tego dnia na dzień wyjątkowy, bowiem  nasz Marzyciel, Robert, czekał na spełnienie swojego marzenia!!!! 

Nie pomyliłyśmy się ten dzień był naprawdę wyjątkowy, chwile, które spędziłyśmy z Robertem oraz jego przesympatyczną, bardzo gościną rodziną z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci.

Gdy weszłyśmy do domu, przywitała nas wspaniała rodzina chłopca: mama, brat, siostra oraz dziadkowie. Od razu przystąpiłyśmy do sedna - wręczyłyśmy naszemu Marzycielowi dwa pakunki, w których ukryte były dodatkowe niespodzianki.  Marzyciel z  nieśmiałością zajrzał do środka i w pierwszej kolejności wyjął plecak gamingowy, który nie tylko będzie przydatnym gadżetem, jako pokrowiec do laptopa.  Może on również służyć, jako plecak do szkoły lub tzw. plecak tripowy na różnego rodzaju wycieczki. Z pewnością jest on wielofunkcyjny i to od naszego Marzyciela zależy jak go wykorzysta, a opcji jest naprawdę wiele. W drugim pudełku znajdowała się myszka, oczywiście również gamingowa. Robert oglądał ją z dużym zainteresowaniem i uwagą przez dłuższą chwilę, jednak było to zaledwie preludium. Z błyszczącymi oczami Robert  przystąpił do rozpakowywania kolejnego prezentu, tego najważniejszego!!! Po chwili jego oczom ukazał się wyczekiwany laptop gamingowy. Podarunek sprawił chłopcu wielką radość, tak bardzo czekał na ten dzień, aż weźmie do ręki swój wymarzony laptop. Zresztą sami spójrzcie na ten sentymentalny, lekko wstydliwy uśmiech od ucha do ucha! Robert, zapewne, od razu oczami wyobraźni zobaczył, ile fajnych i ciekawych rzeczy dzięki posiadanemu urządzeniu może się teraz wydarzyć. Rafał, jak na starszego brata przystało, od razu pospieszył z fachowymi radami, co z pewnością pomoże Robertowi w opanowaniu wszystkich funkcji nowego sprzętu. 

Robercie, dziękujemy Ci za możliwość spełnienia Twojego marzenia. Cieszymy się, że mogłyśmy towarzyszyć Ci w tej magicznej chwili. Bądź zawsze taki radosny i uśmiechnięty oraz pamiętaj by nie przestawać marzyć bo marzenia naprawdę się spełniają.

Życzymy Tobie i Twojej rodzinie dużo zdrowia i samych sukcesów. Cieszymy się bardzo z poznania Ciebie oraz Twoich bliskich, ludzi o wielkich sercach i ogromnej empatii!  

Na koniec, chciałybyśmy podziękować pracownikom Google, którzy bardzo często angażują się w spełnienia marzeń naszych podopiecznych. Dzięki Państwa hojności możemy spełniać kolejne marzenia i wywoływać uśmiechy na twarzach naszych młodych Marzycieli. Dziękujemy!!!!!!

 

Relacja: Karolina D.