Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy

Aleksandra, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-14

We wtorek miałyśmy przyjemność poznać naszą nową Marzycielkę – Olę. Okazało się, że jest ona bardzo miłą, kulturalną i uprzejmą dziewczynką. Ola obiecała, że kiedyś oprowadzi nas po swoim pięknym, rodzinnym mieście. Nie możemy się już tego doczekać, zwłaszcza, że nasza pierwsza rozmowa odbyła się w wersji online. 

W trakcie rozmowy dowiedziałyśmy się, że Ola lubi rysować, a jej ulubionym motywem przewodnim są różnego rodzaju widoki. Nasza Marzycielka do stworzenia swoich prac wykorzystuje ołówek. Dowiedziałyśmy się również, że dziewczynka szuka inspiracji w różnych miejscach, także podczas rodzinnych wyjazdów. Ola najbardziej lubi jeździć nad morze, a jej ulubioną miejscowością letniskową jest Karwia. Marzycielka docenia to miejsce zwłaszcza ze względu na mniejszą liczbę wypoczywających oraz wygodne dojście do plaży. Ola jest również miłośniczką zwierząt i szczęśliwą posiadaczką 3-letniej suczki o imieniu Nela.

Gdy skończyłyśmy rozmawiać o naszych zainteresowaniach, pasjach i innych tematach, przeszłyśmy do najważniejszej części naszej rozmowy. Przedstawiłyśmy kategorie marzeń, jednak Ola zdecydowała już wcześniej co chciałaby dostać. Nasza Marzycielka jest fanką różnego rodzaju gier np. Roblox`a, a im lepszy komputer, wysokiej jakości karty graficzna i dźwiękowa itp., tym większa przyjemność rozwijania swoich pasji. Dlatego też Ola chciałaby komputer gamingowy wraz z podświetlaną klawiaturą oraz myszką. 

Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami, uda nam się już wkrótce spełnić marzenie Oli, a relacja ze spełniania marzenia zostanie wzbogacona pięknymi zdjęciami ze zwiedzania jej rodzinnej miejscowości. 

 

Relacja: Milena Sz.

 

 

spełnienie marzenia

2023-06-01

Czy mógłby być lepszy czas na uczczenie dziecięcych marzeń niż Dzień Dziecka. Właśnie w ten wyjątkowy dzień udało nam się pojechać do Naszej Marzycielki i spełnić jej największe marzenie o komputerze gamingowym.

Kiedy przyjechałyśmy na miejsce już przed blokiem czekała na nas Ola, jej mama i ukochany piesek. Nie tracąc czasu z wielkimi pudełkami poszliśmy do mieszkania. Nie chciałyśmy trzymać Naszej Marzycielki dłużej w niepewności i od razu zaproponowałyśmy wspólne rozdzieranie papieru by sprawdzić co się w nich kryje. W pierwszym pudełku znajdowała się stacja dysków, klawiatura oraz myszka. W kolejnym monitor, a w najmniejszym słuchawki. Błysk w oku Oli oraz delikatny uśmiech zdradził nam, że właśnie spełnia się jej największe marzenie!

Od razu wspólnie z pomocą taty Oli wzięliśmy się za podłączenie całego sprzętu by móc sprawdzić czy wszystko działa jak należy. Kiedy wszystkie kabelki zostały umieszczone w odpowiednich miejscach dziewczynka włączyła komputer i stacja dysków zaczęła świecić wszystkimi kolorami tęczy wiedzieliśmy, że wszystko działa tak jak powinno. Teraz rozpoczęła się jedna z najprzyjemniejszych części dla Naszej Marzycielki czyli konfiguracja w trakcie, której można sobie spersonalizować wszystkie ustawienia.

Oczywiście Nasze spotkanie nie mogło się odbyć bez oficjalnej części w trakcie, której podkreślamy jakie ważne jest to wydarzenie dla Naszych podopiecznych. Wręczyłyśmy Oli dyplom Super Marzyciela i wykonałyśmy pamiątkowe zdjęcia.

Olu dziękujemy Ci, że mogłyśmy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu jakim jest spełnienie marzenia! Dziękujemy również rodzicom Naszej Marzycielki za serdeczne przyjęcie i pomoc w kwestiach techniczno- informatycznych J.

Dziękujemy również wszystkim osobom, które przekazały 1% podatku na spełnienie marzeń Naszych Marzycieli. Dzięki Państwa wielkiemu sercu możemy uczestniczyć w takich pięknych chwilach i przekazać dzieciom moc pozytywnej energii.

Relacja: Katarzyna P.