Moim marzeniem jest:

Wyjazd nad ciepłe morze z rodziną (rodzice, brat, babcia)

Yana, 9 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-06

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi nasza ekipa marzeń poznała naszą kolejną Marzycielkę – Yanę. Dziewczynka ma 8 lat i pochodzi z Ukrainy, natomiast aktualnie razem z mamą, babcią i 6-letnim bratem Igorem mieszkają w Polsce.

Na co dzień Yana chodzi do drugiej klasy szkoły podstawowej, gdzie jej ulubionymi przedmiotami są wychowanie fizyczne oraz język polski. Ogromnym zaskoczeniem dla nas było to, jak dobrze Yana czyta i mówi po polsku. Nasza marzycielka bardzo lubi ruch, szczególnie ćwiczenia gimnastyczne – fikołki, mostki, ponadto trenuje, żeby zrobić szpagat i gwiazdę. Poza ćwiczeniami fizycznymi uwielbia zwierzaki. Jednym z jej marzeń jest posiadanie psa, jak tylko warunki mieszkaniowe na to pozwolą. Yana z każdą minutą otwierała się na nas coraz bardziej i ujawniła swoje kolejne małe marzenia — lubi też wszelkie karuzele, kolejki górskie.

Z błyskiem w oku opowiadała o swoim największym marzeniu, czyli wyjeździe z rodziną nad morze, koniecznie ciepłe, żeby mogła się kąpać. Chciałaby móc się trochę poopalać i budować zamki z piasku. Już kiedyś była nad morzem, w Odessie i uśmiech na buzi potwierdzał, że bardzo jej się wtedy podobało. Oprócz tego, Yana przyznała, że bardzo lubi też zwiedzać nowe miejsca, więc chciałaby mieć możliwość odwiedzenia wtedy jakiegoś miasteczka, najlepiej mniejszego.

My już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć ten szczery uśmiech na buzi Yany, gdy spełni się jej największe marzenie – zobaczyć morze i budować zamki z piasku na plaży wraz z najbliższymi.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Michał Godlewski

email: michal.godlewski@mammarzenie.org

tel: +48 503 851 401

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Yana - o. Warszawa - Wyjazd nad ciepłe morze z rodziną (rodzice, brat, babcia)

Yana wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd nad ciepłe morze z rodziną (rodzice, brat, babcia) marzyciela Yana.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN