Moim marzeniem jest:

Aparat cyfrowy Panasonic DMC- FZ1000D9 czarny

Rozalia, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-05-22

Za nami poznanie Rozalii - super Marzycielki. Czas przedstawić ją i Wam wszystkim! Zacznijmy od tego, że nasza Bohaterka to niezwykle spokojna i opanowana nastolatka. Ma w swoim domu aż 3 koty, a do tego psy i patyczaki. Jednak jej serce jest zajęte tylko przez kocie łapki, jak na prawdziwą kociarę przystało. Poza tym Rozalka lubi grać w gry komputerowe, np. minecraft oraz oglądać bajki i przeróżne filmy. Interesuje się też cukiernictwem,
dzięki niej nie brakuje w domu słodkości. Lubi jeździć na wycieczki i poznawać nowe miejsca, ale jej największą pasją jest fotografia. Swoim telefonem robi zdjęcia najczęściej roślinom i małym zwierzaczkom. I właśnie z robieniem zdjęć związane jest największe marzenie dziewczyny. Może domyślacie się już co to takiego? Już zdradzam, otóż nasza Rozalia chciałaby dostać aparat cyfrowy Panasonic DMC - FZ1000D9 w kolorze czarnym. Dzięki temu będzie mogła rozwijać swoje zainteresowania i poznać wiele nowych możliwości, jakich nie da się doświadczyć w najlepszym telefonie. Jakie to cudowne, że możemy razem spełnić takie wyjątkowe marzenie, które może w przyszłości zaowocuje wielką sławą Rozalii, kiedy jej zdjęcia będą wisieć w galeriach na caaaaaałym świecie!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Rozalia - o. Bydgoszcz - Aparat cyfrowy Panasonic DMC- FZ1000D9 czarny

Rozalia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Aparat cyfrowy Panasonic DMC- FZ1000D9 czarny marzyciela Rozalia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN