Moim marzeniem jest:

Tablet

Kuba, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-29

Kuba – nasz nowy marzyciel – przywitał nas razem z Mamą w jednej ze szpitalnych sal, w której mieli spędzić najbliższe kilka dni.

Kuba na początku był trochę nieśmiały i skryty, ale w miarę upływu czasu, udało się nam przełamać lody i porozmawiać o jego zainteresowaniach, kolegach z przedszkola i tego, jak lubi spędzać popołudniami czas. Pokazał nam swoje ulubione gry na komórce, które pomagają mu się odstresować. Wcale nas nie dziwi, że Kuba potrzebuje pewnego rodzaju odskoczni, patrząc na to z czym musiał i musi się mierzyć w swoim życiu.

Nasza rozmowa zmierzała ku głównemu punktowi – czyli rozpoznania marzenia Kuby. Przedstawiliśmy kategorie marzeń, jakie moglibyśmy spełnić, dyskutowaliśmy o tym, jakie marzenia kryją się za daną kategorią. Z rozmowy wynikało, że marzenie Kuby będzie z kategorii dostać. Nasz Marzyciel potrzebował trochę czasu, żeby podjąć decyzję, co będzie tym konkretnym przedmiotem. Ostatecznie stwierdził, że na pierwszym miejscu i jego największym marzeniem jest nowy tablet.

Kuba, z pomocą Mamy, wytłumaczył nam, że z tabletu zaczął korzystać niecały rok temu. Dzięki temu, podczas pobytu w szpitalu lub popołudniami w domu, może się odstresować grając w gry lub korzystając z różnych aplikacji. Poza tym tablet jest praktyczny i wygodny. Na pewno przyda się też mu podczas nauki w szkole podstawowej, do której Kuba idzie we wrześniu tego roku.

Kubusiu bardzo cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenie.  Mamy nadzieję, że będzie to niebawem.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Kuba - o. Szczecin - Tablet

Kuba wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Tablet marzyciela Kuba.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN