Moim marzeniem jest:

Pudrowo-różowy laptop

Julia, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-11

Z Julką połączyliśmy się przez kamerkę. Dzieli nas sporo kilometrów więc łatwiej i szybciej było nam się połączyć w ten sposób. Spotkanie odbyło się bez zakłóceń technicznych i bardzo było nam miło poznać te niesamowitą dziewczynę! 

Julia jak wszystkie osoby o tym imieniu wyróżnia się odwagą przebojowością i wielką wolą walki. Ma 15 lat i jest typową nastolatką. Uwielbia wszystko co jest zawiązane z fryzjerstwem, a w oczach ma niesamowity błysk i jest bardzo sympatyczna. Jej największym marzeniem jest laptop. Choć ciężko było jej się zdecydować na kolor w końcu postanowiła, że najbardziej pragnęłaby sprzęt w kolorze pudrowo-różowych. Kolor będzie idealnie pasować do jej delikatności! Laptop Julka chce wykorzystać do wielu rzeczy, ale przede wszystkim chce na nim tworzy nowe fryzury i metamorfozy związane z fryzjerstwem. Będzie na nim odkrywać tajniki fryzjerstwa, tworzyć nowe stylizacje, które by może wykorzysta w przyszłości już w swoim prywatnym salonie.

Mamy nadzieję, że szybko uda nam się spełnić marzenie Julki i zobaczyć po raz kolejny uśmiech na jej twarzy!

spełnienie marzenia

2023-07-06

Był piękny, ciepły słoneczny dzień. Julka akurat leżała na Oddziale onkologii w Szczecinie. Ze względu na dzielącą nas dużą odległość postanowiłyśmy, że spełnimy to marzenie w szpitalu.

Zapakowałyśmy laptopa oraz słuchawki i udałyśmy się na Oddział. Na oddziale mimo wielu chorych panuje bardzo ciepła i serdeczna atmosfera, a to wszystko dzięki wspaniałym lekarz i Pielęgniarkom, którzy wkładają ogrom serca i empatii w swoją pracę.

Julia bardzo się ucieszyła, gdy dotarłyśmy. Na jej twarzy pojawił się szeroki uśmiech, ale wyczuwalne było również wzruszenie zarówno jej jak i jej cudownej Mamy, która zawsze jej towarzyszy.

Laptop był taki jak sobie wymarzyła...Był w kolorze pudrowego różu i miał wiele funkcji. Julka była szczęśliwa i zapewne jak tylko wyszłyśmy ściągnęła programy do stylizacji fryzur ponieważ bardzo lubi tworzyć nowe fryzury i laptop będzie jej służył do tworzenia nowych stylizacji i pomysłów.