Moim marzeniem jest:

Plac zabaw w ogródku

Mieszko, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-19

W jeden z pierwszych, naprawdę słonecznych dni wybrałyśmy się w odwiedziny do Mieszka. W drzwiach przywitała nas od razu starsza siostra Gabrysia. Nasz mały Marzyciel był na początku troszkę zawstydzony, ale przy pomocy Gabi udało nam się powolutku zebrać w całość marzenie i wszystkie najważniejsze informacje. A więc..

Mieszko marzy o drewnianym placu zabaw w ogródku! Z piaskownicą, huśtawkami, ślizgawką oraz pajęczyną do wspinania! Jest ogromnym fanem Spidermana, więc w trakcie naszego obmyślania idealnej konstrukcji placu zabaw wskoczył w strój spidermana; Gabrysia do kompletu ubrała śliczną sukienkę, a my czułyśmy się jak z prawdziwymi bohaterami z mamą Agnieszką na czele!

Zabieramy się zatem do szukania idealnego, ZÓŁTEGO domku ze wszystkimi udogodnieniami i największą pajęczyną do wspinaczek jaką widziałyśmy. Mieszko z Gabrysią już zapowiedzieli, że będzie to tylko i wyłącznie ich królestwo, ale po cichu liczymy na to, że zaproszą nas choć raz na gry planszowe!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Mieszko - o. Szczecin - Plac zabaw w ogródku

Mieszko wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Plac zabaw w ogródku marzyciela Mieszko.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN