Moim marzeniem jest:

Aparat marki Cannon 5D mark II

Tymoffi, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-18

W ostatnim czasie mieliśmy okazję spotkać się z chłopcem o imieniu Tymoffi, który z wielkim zapałem opowiadał nam o swojej pasji do fotografii. W trakcie rozmowy dowiedzieliśmy się, że jego największym marzeniem jest posiadanie własnego aparatu fotograficznego, który będzie mu służył do uwieczniania miast, natury i ludzi na cudownych zdjęciach. Widząc, jak bardzo ta pasja go inspiruje, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu marzeniu. Rozmawialiśmy z dzieckiem, zadawaliśmy mu pytania i słuchaliśmy z uwagą, aby lepiej zrozumieć jego potrzeby i marzenia. Dzięki temu spotkaniu udało nam się poznać przyszłego fotografa i dowiedzieć się, co jest dla niego najważniejsze :)

spełnienie marzenia

2023-06-01

Nadszedł ten wyjątkowy dzień, w którym mieliśmy zaszczyt spełnić marzenie Tymoffiego o posiadaniu własnego aparatu fotograficznego. Odwiedziliśmy Tymoffiego w jego domu, aby przekazać mu wymarzony sprzęt.

Tymoffi nie mógł ukryć swojego zdumienia. Jego oczy rozjaśniły się, a na twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Przekazaliśmy mu aparat fotograficzny, który spełniał wszystkie jego marzenia. Wzruszony i podekscytowany, Tymoffi chwycił aparat w dłonie, nie mogąc doczekać się pierwszego zdjęcia.

W miłej atmosferze rozmawialiśmy o pasji Tymoffiego do fotografii i podziwialiśmy jego wcześniejsze prace. Jego determinacja i zaangażowanie były inspirujące dla nas wszystkich. Wyrażaliśmy nasze przekonanie, że zapał, który posiada, sprawi, że stanie się wspaniałym fotografem.

Po krótkiej chwili, Tymoffi zaczął eksplorować funkcje aparatu. Z uśmiechem na twarzy wychodził na zewnątrz, by uwiecznić piękno przyrody i uliczną atmosferę. tworząc unikalne i pełne emocji kadry.

Był to moment pełen radości i spełnienia dla nas wszystkich. Dzięki spełnieniu marzenia o aparacie fotograficznym, Tymoffi ma teraz narzędzie, które pozwoli mu rozwijać swoje umiejętności artystyczne i odkrywać świat poprzez obiektyw. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego momentu i pomóc Tymoffiemu w dążeniu do realizacji swoich pasji i marzeń.