Moim marzeniem jest:

Disneyland

Wiktoria, 7 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-11

We wtorkowe, kwietniowe popołudnie, mieliśmy zaszczyt poznać kolejną Marzycielkę, którą okazała się być mała, urocza Wiktoria. Dziewczynka początkowo była troszkę nieśmiała i zanim wpuściła nas do swojego magicznego świata, musiała lepiej nas poznać. Mimo tego, podczas całej wizyty uśmiech nie schodził jej z twarzy. To ogromna przyjemność, gdy spotkanie przebiega w tak miłej atmosferze. Dowiedzieliśmy się, że Wiktoria uwielbia tańczyć i jest fanką Psiego Patrolu oraz Krainy Lodu.

Przed naszą wizytą mama wspomniała dziewczynce, że przyjdziemy, aby poznać jej marzenie, jednak Wiktoria uroczo droczyła się z nami i utrzymywała, że w ogóle się nas nie spodziewała i nie wie, kim jesteśmy. Po kilkudziesięciominutowej rozmowie postanowiliśmy powolutku ujawniać przyczynę naszej wizyty. Podczas opowieści o marzeniach i ich realizacjach, dziewczynka słuchała nas z ogromną uwagą i zaciekawieniem. Początkowo jednak nie mogła się zdecydować na podjęcie tak ważnej decyzji, jaką jest wybór swojego największego marzenia. To przecież bardzo poważne zadanie! Szczególnie, gdy jest tyle dostępnych możliwości. Jednak po chwili zastanowienia zdecydowanym głosem odparła, że największym marzeniem jest wyjazd do magicznego świata Disneylandu, a także spotkanie Elsy oraz Anny, czyli bohaterek jej ulubionej bajki, o której opowiada z błyskiem w oku. To niesamowite, jak wielka radość wstąpiła w Wiktorię i jak pewna była tego, że to właśnie to marzenie jest tym największym i upragnionym!

Jeśli chcesz pomóc w realizacji tego marzenia i sprawić by Wiktoria wirowała w tańcu wraz z księżniczkami Disneya, skontaktuj się z nami.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Oskar Górka

email: oskar.gorka@mammarzenie,org

tel: +48 602 334 850

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Wiktoria - o. Warszawa - Disneyland

Wiktoria wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Disneyland marzyciela Wiktoria.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN