Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Disneylandu

Laura, 7 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Kraków

Status marzenia: zaadoptowane

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-23

Pierwsze spotkanie z naszą marzycielką Laurą odbyło się online. Dziewczynka była niezwykle radosna, a jej twarz rozpromieniał przepiękny uśmiech, co więcej przywitała nas w bajkowym stroju księżniczki, przez co natychmiast zanurzyłyśmy się w jej świecie. Pokój Laury był prawdziwym królestwem, w którym główny prym wiodła Elza z Krainy Lodu. Marzycielka jest wielką fanką Disneya, kocha wszystko co jest związane z jego twórczością, szczególnie księżniczki, które ogląda i naśladuje.

Laura uwielbia spędzać czas na zabawie. Jednym z jej ulubionych sposobów na pokonywanie nudy jest układanie konstrukcji z klocków Lego – jak łatwo się domyślić, szczególnie tych z disneyowskim motywem. Zabawa ta wymaga bardzo dużo precyzji, kreatywności i cierpliwości. Ostatnia cecha jest szczególnie znana naszej marzycielce. Jak sama przyznała, umie cierpliwie czekać nawet na pieczące się ciasto, a co za tym idzie także na spełnienie marzenia. Na pytanie dotyczące ulubionego zwierzęcia, Laura bez wahania odpowiedziała – leniwiec, co było dla nas niemałym zaskoczeniem. W dalszej części rozmowy dziewczynka opowiedziała o wizycie w ZOO, która utwierdziła ją w zamiłowaniu do leniwców i pand. 

Po wstępnym zaznajomieniu się z pasjami Laury przeszedł najbardziej wyczekiwany moment, a mianowicie, poznanie marzenia. Nie mogło być inaczej – Laura zamarzyła sobie wyjazd do Disneylandu, aby zobaczyć na żywo królewny i parady. 

Marzycielka jest niezwykle entuzjastyczną dziewczynką, która zawsze potrafi znaleźć coś fascynującego w otaczającym ją świecie. Z całego serca wierzymy, że uda się jej spotkać swoich ulubionych bohaterów i przeżyć niezapomniane chwile w magicznym świecie Disneya.

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Puczok

email: katarzyna.puczok@mammarzenie.org

tel: +48 696 411 512

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Laura - o. Kraków - Wyjazd do Disneylandu

Laura wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.