Moim marzeniem jest:

Laptop

Wiktor, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: zaadoptowane

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-24

W kwietniowy poniedziałek poznałyśmy naszego nowego Marzyciela- Wiktora. Spotkanie odbyło się w formie online, jednak dzięki otwartości chłopca nie było to żadną przeszkodą. Marzyciel od razu chętnie rozpoczął z nami rozmowę. Wiktor od początku dzielił się uśmiechem i pełnym entuzjazmem, który podczas rozmowy udzielił się także nam - wolontariuszkom. Dowiedziałyśmy się, że ma dwójkę rodzeństwa, z którymi bardzo lubi się bawić i spędzać czas. Sam często jeździ na rowerze, albo gra w piłkę. Chłopiec opowiedział również o swoich ulubionych postaciach z Lego Ninjago, zaciekawiając i wtajemniczając nas w dokładne szczegóły tych historii.

Po chwili rozmowy zadałyśmy najważniejsze pytanie - największe marzenie Wiktora. Od razu odpowiedział, że chciałby dostać laptopa. Wyjaśnił, że posłużyłby on do nauki, ponieważ nadal ma lekcje zdalne. Uśmiechnięty dodał, że w wolnych chwilach, przydałby się również do grania i oglądania bajek z Jego ulubionego Lego Ninjago.

Wiktorze, dziękujemy za możliwość poznania Ciebie oraz Twojego marzenia. Zrobimy wszystko, abyś mógł się nim cieszyć jak najszybciej!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Natalia Korzec

email: natali.korzec@gmail.com

tel: +48 793 022 248

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Wiktor - o. Kraków - Laptop

Wiktor wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.