Moim marzeniem jest:

Laptop

Wiktor, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Sponsor Anonimowy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-24

W kwietniowy poniedziałek poznałyśmy naszego nowego Marzyciela- Wiktora. Spotkanie odbyło się w formie online, jednak dzięki otwartości chłopca nie było to żadną przeszkodą. Marzyciel od razu chętnie rozpoczął z nami rozmowę. Wiktor od początku dzielił się uśmiechem i pełnym entuzjazmem, który podczas rozmowy udzielił się także nam - wolontariuszkom. Dowiedziałyśmy się, że ma dwójkę rodzeństwa, z którymi bardzo lubi się bawić i spędzać czas. Sam często jeździ na rowerze, albo gra w piłkę. Chłopiec opowiedział również o swoich ulubionych postaciach z Lego Ninjago, zaciekawiając i wtajemniczając nas w dokładne szczegóły tych historii.

Po chwili rozmowy zadałyśmy najważniejsze pytanie - największe marzenie Wiktora. Od razu odpowiedział, że chciałby dostać laptopa. Wyjaśnił, że posłużyłby on do nauki, ponieważ nadal ma lekcje zdalne. Uśmiechnięty dodał, że w wolnych chwilach, przydałby się również do grania i oglądania bajek z Jego ulubionego Lego Ninjago.

Wiktorze, dziękujemy za możliwość poznania Ciebie oraz Twojego marzenia. Zrobimy wszystko, abyś mógł się nim cieszyć jak najszybciej!

spełnienie marzenia

2023-06-15

Wolontariuszki z krakowskiego oddziału miały ostatnio ogromną przyjemność odwiedzić Marzyciela Wiktora w jego święto.

Od wejścia powitały nas szczere uśmiechy domowników i przepełniająca dom życzliwość. Chłopiec doczekał się na swój wymarzony laptop, który odebrał z wielką radością. Podczas przekazania sprzętu, udało nam się również połączyć telefonicznie z Panią, która spełniła marzenie Wiktora. Chłopiec z zachwytem wypakował całość, od razu zabierając się do uruchomienia sprzętu.

Fani LEGO ninjago Wiktor i jego brat, wprowadzili nas - wolontariuszki, w niezwykły świat przygód i historii ulubionych postaci. Podziwiałyśmy niesamowitą kolekcję figurek i wiedzę na ten temat. Uśmiech na twarzy Wiktora udzielał się wszystkim. Laptop świetnie sprawdził się na starcie do nowych odcinków LEGO ninjago, a niedługo pomoże również w nauce. 

Wiktor, życzymy Ci, abyś dalej dzielił się Swoim wspaniałym uśmiechem, pozytywną energią i pasją. Dziękujemy i życzymy wszystkiego co najpiękniejsze