Moim marzeniem jest:

Hulajnoga elektryczna

Szymon, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-05-02

„Uszczęśliwianie innych jest marzeniem ludzi szczęśliwych” - Phil Bosmans

W wyjątkowym dla nas wszystkich Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, miałam przyjemność, razem z Kasią, poznać naszego kolejnego Marzyciela. Szymon jest bardzo miłym i wesołym chłopcem. Mimo, że odwiedziłyśmy go w szpitalu przez cały czas się uśmiechał. 

Nasze spotkanie zaczęliśmy o przetestowania wręczonej przez nas gry „Psi Patrol”. Szymon, jak przystał na prawdziwego fana tej animacji, z wielką ochotą przystąpił do rozpakowywania podarunku. Do gry, oprócz naszej trójki, przystąpiła również mama Szymona. Po niezwykle interesującej, zaciętej i obfitującej w przeróżne zwroty akcji rozgrywce wygrała Kasia. Szymon przyjął ten fakt ze stoickim spokojem i wywalczył drugie miejsce. W czasie gry miałyśmy okazję lepiej poznać naszego Marzyciela. Okazało się m.in.,  że jego ulubionym bohaterem jest Marshall. Chłopiec z pełnym spokojem i zaangażowaniem tłumaczył mi, kompletnemu laikowi jeśli chodzi o „Psi Patrol”, kim są poszczególni bohaterowie, czego dotyczy akcja serialu itp. 

Nasz Marzyciel z ogromną radością przyjął również drugi z „lodołamaczy”, czyli pluszowego niedźwiadka, który będzie się nazywał … „Misio”. 

W dalszej części rozmowy dowiedziałyśmy się, że ulubionym przedmiotem Szymona w szkole, zaraz po komputerze, jest matematyka. Chłopiec nie lubi rysować, natomiast bardzo chętnie maluje. Zaprezentował nam swoje akcesoria do malowania oraz kilka swoich dzieł, w tym również to nad którym aktualnie pracuje, czyli polskie godło. Marzyciel zdradził nam również, że najbardziej lubi jeść kurczaki. 

W końcu nadszedł czas na clou naszej wizyty. Mimo tego, że opowiedziałyśmy o kategoriach marzeń i podałyśmy różne przykłady ich realizacji, Szymon, z pełnym, niczym niezachwianym przekonaniem stwierdził, że chciałby dostać hulajnogę elektryczną. Marzyciel obiecał nam, że będzie jeździł z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i oczywiście w kasku oraz ochraniaczach. 

Kiedy poinformowałam, że nie wiem kiedy uda się nam spełnić marzenie Szymon stwierdził „spokojnie mamy czas”. Mam nadzieję, a nawet jestem pewna, że wspólnymi siłami jak najszybciej uzbieramy potrzebną kwotę i już wkrótce kolejny z naszych Marzycieli będzie mógł się cieszyć swoim spełnionym marzeniem – hulajnogą elektryczną. 

 

Relacja: Milena Sz.

 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Milena Szucka

email: milenasz126@gmail.com

tel: +48 697-011-211

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Szymon - o. Lublin - Hulajnoga elektryczna

Szymon wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Hulajnoga elektryczna marzyciela Szymon.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN