Moim marzeniem jest:

Thermomix

Martyna, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-05-06

Całą drogę do domu naszej, nowej Marzycielki towarzyszło nam piękne, wiosenne słońce, które zapowiadało, że to będzie cudowne spotkanie.

Jak tylko dotarłyśmy już na miejsce od progu przywitała nas uśmiechnięta Martyna i jej przesympatyczna mama. To właśnie dzięki niej wiedziałyśmy, że dziewczynka jest jak to mama określiła  „włosomaniaczką” więc stwierdzyłśmy, że najlepszym lodołamaczem będą akcesoria do włosów i to był strzał w dziesiątkę. Martynka uczy się w technikum fryzjerskim więc miałyśmy okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy jak pielęgnować włosy, jakie dobrać najlepsze kosmetyki, czym najlepiej je suszyć. Nawet Nasza Marzycielka swoim eksperckim okiem oceniła jaką mamy porowatość włosów i zaprezentowała nam odpowiednie specyfiki do ich pielęgnacji. Poczułyśmy się jak w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

Martyna ma wielu talentów i swoją pasję fryzjerską traktuje jako hobby, a w przyszłości zamierza studiować filologie angielską ponieważ  nauka języków obcych nie sprawia jej najmniejszych trudności. Wolny czas od nauki i pielęgnacji włosów spędza ze swoją piękną chomiczką. Po ilości akcesoriów oraz zabawek w klatce od razu widać, że jest to ukochany pupil całej rodziny.

W trakcie spotkania nie brakowało tematów do rozmowy, ale musiałyśmy pamiętać o naszej najważniejszej misji tego dnia czyli poznanie marzenia Martynki. Dziewczynka miała już wszystko przemyślane i chciałaby otrzymać iPhone 14 Pro. Niedawno popsuł się jej poprzedni telefon, a na pewno pomogłoby to w rozwoju jej pasji. Wiele inspiracji czy technik fryzjerskich można znaleźć w świecie online, a także różnego rodzaju aplikacje wspomogły by naukę języków obcych.

Mamy nadzieje, że niedługo spotkamy się z Martynką i wręczymy jej wymarzony telefon!

Relacja: Katarzyna P.

spotkanie - zmiana marzenia

2023-05-16

Czasem najlepsze pomysły przychodzą po czasie! I tak właśnie było w przypadku Naszej Marzycielki :). 

Kilka dni po naszym  pierwszym spotkaniu umówiliśmy się na kolejne tym razem w wersji on-line i poznałyśmy niecodzienne marzenie Martynki, a mianowicie jest to Thermomix! W naszym lubelskim oddziale nie spotkaliśmy się z tak oryginalnym pomysłem. W trakcie naszego pierwszego spotkania Nasza Marzycielka opowiadała nam, że lubi pomagać mamie w kuchni w trakcie gotowania i chciałaby nauczyć się robić zdrowe i smaczne potrawy. Na pewno taki sprzęt ułatwi nabywanie kulinarnych umiejętności. Podpytałyśmy Martynkę czy miała w ogóle styczność z takim  sprzętem i dowiedziałyśmy się, że ciocia naszej podopiecznej ma Thermomixa i pokazywała jej jak się go używa. Oczywiście jak to w XXI wieku dziewczynka obejrzała już setki filmików na instagramie i Tik Toku z najróżniejszymi potrawami, które można ugotować przy pomocy takiej maszyny więc menu jest zaplanowane na kolejny rok :).

Jesteśmy umówione z Martynką, że jak tylko przyjedziemy z jej wymarzonym sprzętem od razu zaprasza nas na degustację wykonanych przez nią potraw, a nie będziemy ukrywać, że wśród nas jest dużo łasuchów ;).

Martynko Ty już zaczynaj rozpisywać menu degustatycyjne, a my bierzemy się za szukanie chętnych osób, które pomogą nam w realizacji Twojego oryginalnego marzenia!

Relacja: Katarzyna P.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Prochacka

email: katarzyna.prochacka@mammarzenie.org

tel: +48 516 134 386

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Martyna - o. Lublin - Thermomix

Martyna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Thermomix marzyciela Martyna.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN