Moim marzeniem jest:

Telewizor oraz PlayStation 5 z grami

Dawid, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2023-05-04

W czwartkowe popołudnie miałyśmy możliwość poznania naszego nowego Marzyciela Dawida. Jak to często bywa przy spotykaniu nowych osób, chłopiec był na początku nieco nieśmiały. Ta nieśmiałość zniknęła jednak bardzo szybko, gdy zaczęliśmy rozmawiać o zainteresowaniach naszego Marzyciela, a ich Dawid ma bardzo wiele! Chłopiec uwielbia zarówno motoryzację jak i sport. Mimo, że stan zdrowia nie pozwala mu już na grę w piłkę nożną, to nadal często ogląda mecze w telewizji i wiernie kibicuje swojej ulubionej drużynie. Co więcej, chłopiec zdradził nam również, że kiedyś trenował karate i bardzo podobały mu się te zajęcia. Jednak to nie koniec zainteresowań naszego Marzyciela, jego pasją jest również historia. Zdradził nam, że to jeden z jego ulubionych przedmiotów w szkole, a szczególnie interesuje go okres II wojny światowej. Gdy już pierwsze lody zostały przełamane, przyszedł czas na rozmowę o marzeniach, a tych tak jak zainteresowań, Dawid ma bardzo dużo! Bez chwili zawahania chłopiec oznajmił nam, że jak tylko osiągnie pełnoletność od razu chce zdać egzamin na prawo jazdy oraz kupić swój własny samochód. Innym marzeniem jest spędzenie nocy na statku Queen Mary oraz odwiedzenie domu duchów. Tak jak wspominaliśmy wcześniej nasz Marzyciel uwielbia historię, dlatego chciałby spotkać żołnierza, który brał udział w walkach w trakcie II wojny światowej. Dawid wspomniał również, że marzy o nowym pokoju, który byłby wykończony w wojskowym stylu. Co więcej, ze względu na zdrowie nasz Marzyciel spędza dużo czasu w domu, dlatego chciałby otrzymać tablet, który byłby tylko jego, z którego mógłby swobodnie korzystać lub PlayStation 5.
Jak widzicie Dawid, ma wiele pomysłów, a wszystkie świetne, dlatego decyzja, o czym marzy najbardziej nie jest łatwa i wymaga dłuższego zastanowienia. Chłopiec obiecał nam, że przemyśli wszystko i już niedługo zdradzi nam, co przyniosłoby mu największą radość, a my nie możemy się doczekać, żeby poznać odpowiedź!

spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-29

W sobotę rano ponownie spotkałyśmy się z naszym Marzycielem Dawidem. Chłopiec zdecydowanie nie był już tak nieśmiały jak poprzednim razem! Po tak długiej nieobecności musieliśmy nadrobić czas i z chęcią posłuchałyśmy co działo się u Dawida, a także opowiedziałyśmy jak my spędziłyśmy ten czas. Nasz Marzyciel jest bardzo podekscytowany, iż we wrześniu idzie do 7 klasy. Co więcej, przyznał, że nie mógł się już doczekać spotkania z nami, aby
opowiedzieć o swoim marzeniu! Po wstępnej rozmowie Dawid przeszedł do konkretów. Cały czas po głowie chodziło mu mnóstwo pomysłów, z których ciężko było wybrać to jedno największe marzenie. Chłopiec opowiadał nam o swoich rozmaitych zainteresowaniach, które ciężko jest mu praktykować przez częste wizyty u lekarza oraz ze względu na chorobę. W rozmowach bardzo często wspominał o konsoli PlayStation 5. Dawid uwielbia grać w gry przede wszystkim o tematyce wojennej m.in. Halo czy Gear of war. Musicie wiedzieć, że Dawid jest prawdziwym ekspertem w tematyce wojennej. Mógłby godzinami opowiadać o tym zagadnieniu i uwierzcie, jego opowieści są bardzo ciekawe! Niestety przez rozwój choroby naszemu Marzycielowi znacznie pogorszył się wzrok, dlatego poza PlayStation 5 marzy o większym telewizorze, na którym mógłby bez problemu korzystać z konsoli, grając w swoje ulubione gry. Jak nam zdradził, dzięki temu mógłby spędzać czas z kolegami, a także umilić sobie czas spędzany w domu.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Dawid - o. Warszawa - Telewizor oraz PlayStation 5 z grami

Dawid wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Telewizor oraz PlayStation 5 z grami marzyciela Dawid.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN