Moim marzeniem jest:

samochód elektryczny

Michalinka, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-25

W działalności Wolontariusza są trzy główne ważne momenty – pierwsze spotkanie, poznanie marzenia oraz realizacja najskrytszego pragnienia Marzyciela. Wczoraj dla nas był ten pierwszy i drugi moment – poznaliśmy uroczą młodą damę, 5-letnią Michasię i poznaliśmy jej marzenie.
Wiosna budzi w życiu nowe chęci do działania, a pierwsze promienie słońca sprawiają, że stajemy się rozmarzeni. Wykorzystaliśmy więc to aby pojechać i poznać naszą nową Marzycielkę – Michasię. Mijając lasy i miejscowości, dyskutowaliśmy o czym może marzyć i jaka jest ta młoda dama. Już od wejścia przywitała nas rodzinna, wesoła atmosfera. Szybko udało nam się zdobyć zaufanie Marzycielki dzięki wręczonemu prezentowi w którym znajdowały się puzzle z ulubioną postacią z „Psiego Patrolu” – Sky oraz zabawce – jajko w którym znajdował się dinozaur. Michasia od razu nadała mu imię – Józio. Mały, różowy dinozaur skradł serce dziewczynki i stał się w jednej chwili ulubioną zabawką. W końcu przyszedł długo wyczekiwany moment i z pewną niepewnością zapytaliśmy o czym marzy. Marzycielka za to była pewna tego czego chce czyli samochodzik na akumulator którym będzie mogła przemierzać pobliskie drogi i lasy razem ze swoim bratem bliźniakiem ale sterowanym zdalnie aby mama mogła mieć kontrolę nad szaleństwami młodego rodzeństwa. Zachwyciło nas to marzenie i bliskość jaka łączy przede wszystkim rodzeństwo ale i całą rodzinę oraz chęć zwiększenia wspólnego czasu przepełnionego zabawą i śmiechem.

Niestety moment naszego wyjścia zbliżał się nieubłaganie. Ze smutkiem wychodziliśmy z tego cudownego domu żegnani uśmiechami domowników i przesyłanymi buziakami przez Michalinkę. Cudownie było móc ich odwiedzić i poznać a kolejne marzenie dodało nam tylko wiatru w skrzydłach marzeń. Już pewien plan powstał jak zorganizujemy trzeci ważny moment czyli realizację marzenia ale na razie pozostanie to naszą tajemnicą więc ciiiiiiiiiii…. Będziecie mogli to zobaczyć podczas realizacji ,więc do dzieła, pomóżcie nam zorganizować tak aby ten dzień był niezapomniany dla przeuroczej Michasi!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Michalinka - o. Warszawa - samochód elektryczny

Michalinka wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.