Moim marzeniem jest:

Karmić zwierzęta w ZOO

Antoni, 4 lata

Kategoria: inne

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-25

Spotkanie z pięcioletnim Antosiem było niezwykle pozytywne i edukacyjne. Nasz mały wojownik pomimo swojego młodego wieku może zagiąć niejednego maturzystę zdającego egzamin z biologii czy geografii. Z pewnością zagiął nas, wolontariuszy, którzy przyjechali, żeby porozmawiać o jego największym marzeniu.

Gdy weszliśmy do mieszkania, naszym oczom ukazała pokaźna kolekcja mini zwierząt, zagrody, zbudowane ZOO i wszystko, co ze zwierzętami związane. Jakie to były zwierzęta! Mieliśmy wrażenie, że w kolekcji Antosia znalazły się wszystkie zwierzęta świata. O istnieniu niektórych nawet nie mieliśmy pojęcia.

Podczas całej wizyty nasz marzyciel kolejno przedstawiał nam niezwykle realistyczne miniatury dzikich zwierząt i wskazywał, które z nich miał już okazję widzieć na żywo. Usłyszeliśmy też historie z licznych wypraw do ZOO, zarówno tych w Polsce, jak i za granicą. Okazało się, że nie ma dnia, w którym Antoś nie bawiłby się swoją kolekcją razem z tatą i bratem.

Jakie marzenie ma nasz mały podopieczny? Najbardziej pragnie spędzić dzień ze zwierzętami w ZOO, ale nie jako klient, lecz asystent opiekuna. Antoś chciałby pomóc w codziennych obowiązkach, móc karmić i pielęgnować zwierzęta, a najbardziej manaty.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Malwina Nędzyńska

email: malwina.nedzynska@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 621

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Antoni - o. Katowice - Karmić zwierzęta w ZOO

Antoni wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Karmić zwierzęta w ZOO marzyciela Antoni.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN