Moim marzeniem jest:

Aparat Canon 800D

Maja, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2023-05-17

Nasza marzycielka Maja, pogodna uczennica technikum fotograficznego, opowiedziała nam o swoich trzech marzeniach. Pierwsze z nich to posiadanie kota o zielonych oczach. Zawsze fascynowały ją te tajemnicze i hipnotyzujące spojrzenia tych zwierząt.

Drugie marzenie Mai to wyjazd do Paryża, aby zobaczyć wieżę Eiffla.

Jednak mimo tych dwóch pięknych marzeń, Maja zdecydowała się skupić na spełnieniu trzeciego, zarazem swojego największego marzenia.

Maja marzy o aparacie Canon 800D. To pragnienie jest głęboko zakorzenione w jej sercu i jest nieodłącznym elementem jej pasji do fotografii.

Maja fascynuje się światem obrazów i historii, które można uwiecznić za pomocą aparatu. Jako przyszła fotografka chce rozwijać swoje umiejętności i mieć własny aparat, który będzie jej wiernym towarzyszem w podróży przez świat fotografii.

Ten aparat pomoże jej uwiecznić piękno świata i podzielić się nim z innymi ludźmi. Dla Mai aparat nie jest tylko narzędziem do wyrażania pasji, ale także drogą do dalszego rozwoju jako fotograf.

Spełnienie tego marzenia będzie dla niej niezapomnianym doświadczeniem.

spełnienie marzenia

2023-06-25

Dzisiaj mieliśmy niezwykłą okazję spełnić marzenie Majki - utalentowanej uczennicy szkoły fotograficznej. Spotkaliśmy się z Mają w jej przytulnym domu, aby przekazać jej ten wyjątkowy prezent: Jej wymarzony aparat.

Po serdecznym powitaniu, rozpakowaliśmy aparat w towarzystwie naszego doświadczonego fotografa, Pawła, który nam towarzyszył. Wspólnie złożyliśmy i ustawiliśmy aparat, aby Maja mogła jak najszybciej rozpocząć swoją przygodę z nowym sprzętem.

Aby pomóc Maji w opanowaniu technik fotograficznych oraz obsłudze aparatu, udaliśmy się na dwór. Paweł, nasz fotograf, przeprowadził dla niej małe szkolenie z fotografii. Podzielił się swoją wiedzą i przydatnymi wskazówkami, aby Maja mogła jeszcze lepiej wykorzystać potencjał swojego nowego aparatu.
Maja była niezwykle podekscytowana możliwościami, jakie niesie za sobą jej nowy aparat. Z radością eksperymentowała z różnymi ujęciami i kompozycjami, pod czujnym okiem Pawła, który udzielał jej cennych wskazówek.

Widząc jej entuzjazm i pasję do fotografii, byliśmy pewni, że to spełnienie marzenia pomoże dziewczynie rozwijać swoje umiejętności i dążyć do osiągnięcia swoich artystycznych celów.

Dzięki temu wyjątkowemu spotkaniu z Mają i przekazaniu jej aparatu fotograficznego, poczuliśmy się zaszczyceni mogąc wspierać jej pasję i rozwój. Jesteśmy przekonani, że Maja ma przed sobą świetlaną przyszłość jako utalentowana fotografka.

Dziękujemy Szkole podstawowej nr 5 w Bytomiu za pomoc w realizacji marzenia oraz Pawłowi Burda z fiedo.pl za wsparcie w spełnieniu marzenia i poświęcony Majce czas :)