Moim marzeniem jest:

Konsola Nintendo Switch

Laura, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-05-19

Kielecki oddział Fundacji melduje zapoznanie kolejnego marzenia. 

W piątek 19 maja mieliśmy okazję online poznać marzenie Laury- ośmiolatki z pasją do gier.

W trakcie spotkania okazało się, że Laura to bardzo wesoła dziewczynka, która zaskoczyła nas swoją otwartością, optymizmem i pogodą ducha. Dowiedzieliśmy się, że w wolnym czasie dziewczynka lubi malować oraz układać klocki LEGO razem ze swoim bratem. 

Marzeniem, które chciałaby, aby Fundacja spełniła jest Konsola Nintendo Switch. Pozwoliłaby jej grać w jej ulubione gry, umiliła wolny czas i pomogła w nawiązaniu kontaktu z rówieśnikami.

Laura bardzo cieszymy się, że mieliśmy okazję Cię poznać i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenie. 

Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą w niedługim czasie spełnimy marzenie Laury.

 

spełnienie marzenia

2023-05-26

W piątkowe popołudnie mieliśmy okazję ponownie zobaczyć i usłyszeć Laurę online. Nadszedł ten wyczekiwany moment, kiedy mogliśmy spełnić jej marzenie. Wiemy od mamy dziewczynki, że kurier z przesyłką pojawił się z samego rana, kiedy Laura jeszcze spała. To musiał być wspaniały początek dnia! Podczas spotkania dowiedzieliśmy się, że upragniona Konsola Nintendo Switch sprawiła Laurze wiele radości. Mocno wierzymy w to, że dzięki grze trudniejsze i pochmurne dni upłyną radośniej.
Marzenie Laury zostało sfinansowanie z wpływów podatku 1%. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili bardzo dziękujemy. Dzięki Wam na twarzach dzieci gości uśmiech, który dodaje sił do walki z chorobą. Tak właśnie stało się w przypadku Laury.