Moim marzeniem jest:

Słuchawki lotnicze Bose A30

Jakub, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-23

Dzień po rozpoczęciu astronomicznego lata mieliśmy przyjemność poznać naszego nowego Marzyciela, Kubę. Kuba to sympatyczny młody chłopak, który interesuje się muzyką i grami. Po krótkiej rozmowie dowiedzieliśmy się, że do jego zainteresowań można zaliczyć także... latanie szybowcem! Jak się okazało, Kuba chciałby w przyszłości zostać zawodowym pilotem i właśnie jest w trakcie robienia licencji. W związku z tak ciekawym – choć wymagającym wytrwałości i poświęcenia nauce – hobby, zapytaliśmy czy Marzenie, które jako wolontariusze Fundacji chcielibyśmy poznać, będzie związane z lataniem. Kuba przyznał, że wymarzył sobie specjalne słuchawki lotnicze, dzięki którym łatwiej mu będzie spełnić jego największe dotychczas Marzenie – zostanie zawodowym pilotem. Obiecaliśmy Kubie, że dołożymy wszelkich starań, żeby w tym pomóc. Wierzymy, że i to Marzenie się spełni! W imieniu Fundacji Mam Marzenie dziękujemy za każdą pomoc oraz każdy wkład pieniężny, który umożliwia nam realizację Marzeń naszych podopiecznych. Dzięki Wam świat staje się lepszym miejscem – miejscem, w którym warto marzyć. Jeśli chcą Państwa pomóc w realizacji tego Marzenia, prosimy o kontakt z naszą Fundacją. Z całego serca jesteśmy wdzięczni.

spełnienie marzenia

2024-01-13

Dzielimy się dzisiaj niesamowitą opowieścią o spełnieniu marzenia podopiecznego naszej fundacji! Pierwsze spotkanie z Kubą odbyło się online, wtedy Marzyciel wyznał nam, iż fascynuje się lotnictwem oraz jest w trakcie licencji na pilota szybowca! Jego marzeniem były słuchawki lotnicze, które otworzą przed nim wrota do świata zawodu marzeń. Tamte słuchawki leciały do Kuby z samej Ameryki i dzisiaj mieliśmy przyjemność wręczyć je prosto w ręce przyszłemu pilotowi!
Jakub był bardzo wzruszony, gdy zobaczył, że jedno z jego największych marzeń staje się rzeczywistością! Od razu rozpakował słuchawki i przejęty opowiadał nam jak cudownie będzie siedzieć za sterami szybowca posiadając je! Dzielił się z nami również swoimi wspomnieniami zza sterów, za którymi już niejednokrotnie miał okazję siedzieć!
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Dużo było rozmowy, uśmiechów i wzruszeń, za co ogromnie dziękujemy!
Jakubie! Życzymy Ci dużo zdrowia i podbijania nieba! Jak również łatwych startów i miękkich lądowań! Niech słuchawki, które były Twoim marzeniem pełnią swoją funkcję przez długie lata i towarzyszą Ci w lotach!