Moim marzeniem jest:

Komputer z kartą graficznaą GeForce RTX 3050 8GB

Marcel, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-05-21

Spotkanie z Marcelem było niezwykle przyjemne. Marcel, wesoły czternastolatek, od razu zaskarbił sobie naszą sympatię swoją radosną osobowością. Bez trudu nawiązuje kontakt z drugimi ludźmi i emanuje otwartością.

Jednym z głównych zainteresowań Marcela są gry komputerowe. Właściwie można powiedzieć, że są one jego pasją. Wciąż odkrywa nowe tytuły i dzieli się swoimi ulubionymi grami z entuzjazmem. Oprócz gier komputerowych Marcel uwielbia też aktywność na świeżym powietrzu. Często wyrusza na rowerowe wycieczki, ciesząc się prędkością i swobodą, jaką daje mu jazda na dwóch kółkach. Czasami sięga również po hulajnogę, a gdy ma możliwość, odwiedza skate park, gdzie świetnie bawi się na desce.

Jednym z miłych wspólnych zainteresowań Marcela i jego ośmioletniej siostry Jagódki są figurki związane z serią Harry Potter. Razem zbierają te drobne przedmioty, które przypominają im ich ulubionych bohaterów i magiczny świat. To piękne połączenie zabawy i wspólnych chwil, które zacieśnia więź rodzeństwa. Marcel i Jagódka mają również swój szczęśliwy talizman – jest nim różowy pluszowy króliczek. Ten mały pluszak jest dla nich nie tylko towarzyszem zabaw, ale także symbolizuje ich wzajemne wsparcie i szczęście. Trzymając go blisko siebie, czują się pewniej i wiedzą, że mają się nawzajem.

Spotkanie z Marcelem było pełne radości i pasji. Podczas spotkania podzielił się z nami również swoim marzeniem. Chciałby otrzymać komputer z kartą graficzną GeForce RTX 3050 8GB. Prezent ten pozwoli mu rozwijać swoje zainteresowania grami komputerowymi.

Było to naprawdę udane spotkanie z wesołym i otwartym czternastolatkiem.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Mirosława Steglińska

email: mirka.steglinska@mammarzrenie.org

tel: +48 609 801 151

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Marcel - o. Poznań - Komputer z kartą graficznaą GeForce RTX 3050 8GB

Marcel wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.