Moim marzeniem jest:

Laptop

Amelia, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-10

Przedstawiamy Państwu Amelką - uśmiechniętą, kreatywną, bardzo mądrą, sprytną, czułą i dzielną bohaterkę z sercem pełnym marzeń! Od wejścia na oddziałową świetlicę zostałyśmy ciepło przyjęte. Błysk w oku i uśmiech Marzycielki od razu przełamały pierwsze lody!
Naszą głównym tematem stały się marzenia. Amelka bez wahania wskazała na laptopa. Jest on jej największym pragnieniem. A do czego będzie służył Ci ten laptop? – spytaliśmy. Laptop, który będzie służył do gier, rysowania oraz oczywiście do nauki, a dodatkowo będzie miał podświetlaną
klawiaturę. Pozwólmy Amelce spełnić jej marzenie. Nigdy nie przestawaj marzyć

spełnienie marzenia

2023-07-29

Do Amelki pojechałysmy z koleżanka Dorotą w sobotę. Przywitała nas cała rodzina, jej tata, partnerka taty oraz dwie siostrzyczki. Amelka od dawna już marzyła o nowym laptopie. Dlatego kiedy tylko dowiedziałam się, że to marzenie już długo oczekuje, podpytałam u mnie w firmie w ATOS i dowiedziałam się, że wspólnie z firmami LOGON i LENOVO możemy spełnić marzenie Amelki. Kiedy tylko otrzymałam laptopa dla Amelki, od razu umówiłam sie na spełnienie marzenia. Amelka o niczym nie wiedziała, tata utrzymał to w tajemnicy. Dlatego kiedy nas zobaczyła i nasze zielone koszulki, rano w sobotę, od razu pojawił sie u niej na buźce piekny usmiech. Obie siostrzyczki Amelki równiez były bardzo szczęśliwe, pewnie Amelka pozwoli na skorzystanie z laptopa starszej jak i młodszej siostrzyczce. Po wreczeniu prezentu, chwilke jeszcze porozmawiałysmy z rodziną i wróciłyśmy do Bydgoszczy.