Moim marzeniem jest:

Toaletka do malowania wraz z kosmetykami

Marcelina, 5 lat

Kategoria: inne

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie

2023-03-10

Jeśli za oknem pochmurne niebo, to jak sprawić, aby dzień był pełen pozytywnej energii? W Fundacji Mam Marzenie mamy na to najlepszy przepis – poznanie nowego Marzyciela. Naszą Bohaterka- Marcelina, to istny wulkan energii.  Dziewczynka na spotkaniu chętnie zaprezentowała nam swój piękny pokój. Dziewczynka zademonstrowała również swoje ulubione zabawki. Marcelina bardzo lubi bawić się lalkami. Oprócz tego na spotkaniu z Marcelinką dowiedziałyśmy się, że dziewczynka uwielbia spędzać czas na dworze, na placu zabaw. Niestety nasz Marzycielka nie potrafiła sprecyzować jakie jest jej największe marzenie. Dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

spotkanie - poznanie marzenia

2024-01-05


Tuż po nowym roku mamy przyjemność przedstawić wam naszą nową marzycielkę- Marceline. Dziewczynka jest niezwykle utalentowana- tańczy, śpiewa i rysuje, bardzo lubi też układać puzzle i bawić się lalkami. Mówię Wam mała marzycielka o wielu talentach. Uwielbia także się stroić i podkradać kosmetyki babci i mamie. A więc co może być jej marzeniem? Toaletka do malowania wraz z kosmetykami. Marcelino, zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyś jak najszybciej mogła malować się przy swojej toaletce.

spełnienie marzenia

2024-03-29

Jest nam przemiło poinformować Was, że dzisiaj udało nam się spełnić marzenie Marcelinki. Nasza Marzycielka z niecierpliwością nas wyczekiwała. Kiedy wchodziłyśmy z wielkimi pudłami do domu, nie sposób było przeoczyć jej zachwytu i zaciekawienia. 

Od razu przeszliśmy do pokoju, by rozpakować kartony. W jednym z nich znajdował się kuferek z kosmetykami dla naszej Marcelinki. Marzycielka natychmiast miała pierwszą chętną do malowania twarzy i paznokci. Efekty możecie ocenić sami.  

Rozpakowywanie, składanie, skręcanie i…… JEST! 

Piękna, biała, wymarzona toaletka. 

Po chwili Marcelinka zaczęła rozpakowywać kuferek z kosmetykami i układać wszystko w na swojej nowej toaletce. 

 

Przepięknie jest marzyć, ale jeszcze piękniej jest oglądać radość ze spełniania marzeń.