Moim marzeniem jest:

Jeszcze się zastanawiam

Angelika, 15 lat

Kategoria: inne

Oddział: Lublin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2023-04-24

24 kwietnia, wraz z wolontariuszką Anią miałyśmy okazję poznać dwójkę rodzeństwa- Angelikę i Kacpra. U progu drzwi przywitał Nas czworonożny przyjaciel, który nie przepada za kontaktem wzrokowym szczególnie w pierwszych minutach znajomości :). Na szczęście zostałyśmy szybko zaakceptowane, w oczach pupila pojawiło się zaufanie, a w salonie czekała na nas kawa, ciasto i nasi marzyciele z pełną głową pomysłów. 

Angelika jest uczennicą technikum gastronomicznego. Kacpra wyborem stało się technikum mechaniczne. Opowiedzieli nam o swoich zwierzątkach, o pasji do podróżowania i relacji między sobą. Dodatkowo Kacper interesuje się rzeźbieniem sylwetki na siłowni, a Angelika w wolnej chwili wybiera wypad na rolki.

Marzeń jest mnóstwo. Dowiedzieliśmy się od mamy rodzeństwa, że kilkukrotnie zapadały już decyzje, ale po chwili namysłu okazywało się, że nie są to marzenia, które pozostaną na zawsze w sercach tej dwójki :).  A przecież właśnie tak powinno być! 

Po dłuższej rozmowie, nasi marzyciele ustalili, że ich największym na ten moment marzeniem prawdopodobnie stanie się daleka podróż, a raczej dwie w końcu mowa o rodzeństwie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie i moment, w którym usłyszymy ostateczną decyzję. Oby wybór okazał się niezapomnianą wyjątkową chwilą!

 

Relacja: Luisa R.

 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Luisa Rybaczuk

email: rybaczukluisa@gmail.com

tel: +48 510497796

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Angelika - o. Lublin - Jeszcze się zastanawiam

Angelika wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Jeszcze się zastanawiam marzyciela Angelika.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN